Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

898
0

QNB Finansbank Kredi Müracaat Sonucu

QNB Finansbank bünyesinde bireylerin nakit gereksinimlerine çözüm olabilmesi için sunulan pek oldukça kredi türü mevcuttur. Bu kredilere meydana getirilen başvuruların ne kadar sürede sonuçlandığı ise hangi başvurusu kanalının kullanıldığına ve hangi kredi türüne müracaat edildiğine bakılırsa değişmektedir.

Banka müşterilerinin gerekseme kredisi ürünlerini kullanabilmeleri için 6 değişik bankacılık kanalı sunmaktadır. Bunlar; web şube, telefon bankacılığı, bankanın internet sayfası, şubeler, cep şube ve SMS bankacılığıdır.

KOBİ kredilerinde ya da kurumsal ve ticari kredilerde ise müracaat kanalları değişkenlik gösterebilmektedir. Sadece bankanın en oldukça bireysel kredilerinin rağbet görmüş olduğu göz önünde bulundurulursa, bu kredi türü için meydana getirilen başvuruların ne kadar sürede sona erdiğini aşağıdaki alt başlıklardan inceleyebilir ve QNB Finansbank kredi sorgulama iyi mi yapılır öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Ne Süre Sonuçlanır?

QNB Finansbank kredisi kullanmak istediğinizde, talep ettiğiniz mablağı alabilmek için iki süreçten geçmeniz gereklidir. Bunlardan ilki kredi müracaat süreci, diğeri ise kredi kullandırma sürecidir. Kredi müracaat süreci ise tamamen talep edilen meblağının kullanım amacına bakılırsa değişmektedir.

Mesela bankanın konut kredisi ürününe müracaat yaptığınızda, mortgage müracaatı için lüzumlu olan evraklarınızı banka şubesine teslim edersiniz. Evraklarınızın eksikliği ve doğruluğu denetim edildikten sonrasında eğer ön onaydan geçerseniz, derhal ekspertiz işlemleri başlatılır.

Averaj olarak 2 iş günü ekspertiz işlemleri sürmektedir. Bankadan alabileceğiniz kredi tutarını belirleyen ekspertiz raporunun peşinden size hususi ödeme planı oluşturulur ve eğer bu planı kabul ederseniz, evraklar imzalanarak kredi kullanmanıza müsaade edilir.

Naturel olarak bu işlemlerin tamamlanması averaj 3-5 iş gününü alabilir. Bireysel kredilerde ise müracaat yaptığınız bankacılık kanalına bakılırsa 1-3 iş günü içinde müracaatın neticelenmesi mümkündür.

QNB Finansbank Kredi Sorgulama

QNB Finansbank SMS ile kolay kredi başvurusu yaptıysanız, bunun sonucu derhal öğrenebilirsiniz. Şu sebeple SMS ile meydana getirilen başvurular, sistem tarafınca acele değerlendirilmekte ve ortalama 10 dakika içinde müracaatın ön onay alıp almadığı tarafınıza iletilmektedir.

Öteki müracaat kanallarından birini kullanarak müracaat ettiniz fakat banka hemen hemen tarafınıza dönüş sağlamadı. Bu şekilde bir durumda şubelere giderek QNB Finansbank kredi sorgulaması talebinde bulunabilirsiniz. Şube yetkilisi meydana getirilen başvurunun incelenip, incelenmediğini ve ön onay alıp almadığını kısa sürede size bildirecektir.

QNB Finansbank kredi sorgulamasında kullanabileceğiniz bir öteki yöntem ise bankanın 0 850 222 0 900 ya da 444 0 900 yazışma numaralarından birini arayarak temsilciye başlanmaktır.

Satın alan temsilcisine bağlandığınızda, size yöneltilen güvenlik sorularına doğru yanıtlar verebilirseniz konut, gerekseme ya da taşıt kredisi için yaptığınız başvurunun sonucunu derhal öğrenebiliyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here