Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

734
0

QNB Finansbank kredi kartı ile yüksek meblağda alışveriş yapmak istiyorsanız ya da günlük kullanımda kartınızın limiti artık kafi gelmiyorsa, CardFinans limit yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Şuan ki mevcut limitinizin ne kadar bulunduğunu öğrendikten sonrasında ihtiyacınız olan limit kadar talepte bulunabilir ve alışveriş işlemlerinize devam edebilirsiniz…

QNB Finansbank Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Yurt içi, yurt dışı alışveriş ve nakit çekim işlemlerinizde kullanabileceğiniz limite standart limit denilmekte olup, bu limiti yasal düzenlemelere aykırı olmayacak şekilde fazlalaştırabilirsiniz.

Mevzu ile alakalı yasal düzenleme kapsamında CardFinans kredi kartı limit yükseltme için kullanabileceğiniz bankacılık kanalları; web bankacılığındaki Kart İşlemlerim menüsü, 0850 222 1 901 numaralı davet merkezi, SMS bankacılığı ve şubelerdir.

 

Bunların içinden en kolay olanı ise SMS bankacılığıdır. Bu kanalı kullanarak Finansbank kredi kartı limiti yükseltme işlemi yaptırmak istiyorsanız, LIMIT yazarak 2273’e bildiri atmanız kafi olacaktır.

Belirli dönemlerde banka tarafınca aranarak da limit artışına ilişkin teklifler alabilirsiniz. Bu teklifleri kabul etmeniz durumunda da limitinizi arttırmış olmuş olursunuz. Veyahut tertipli olarak belirli bir artış ile kart limitiniz yükselsin istiyorsanız, bu doğrultuda da bankaya yönerge verebilirsiniz.

Bunun için 15 gün öncesinden artırılabilecek limite dair data vererek, değişik bir talebinizin olmaması gerekmektedir. Üstelik istediğiniz an 0850 222 1 901’i arayarak ya da 2273 SMS bankacılığı hizmet numarasını kullanarak, periyodik limit artırım emirini iptalde edebiliyorsunuz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Elde etmiş olduğu birçok ayrıcalıktan dolayı CardFinans kredi kartı kullanan tüketici sayısı her geçen gün giderek artmaktadır. Bundan dolayı tüketiciler rahatça alışveriş yapabilsin diye QNB Finansbank kredi kartı limiti yükseltme yöntemlerini bu yazımızda anlattık. Fakat mevcut kart limitlerini bilmeyen kullanıcılar için ilk olarak limit sorgulama işleminin iyi mi yapıldığını açıklayalım.

Ilk olarak limit sorgulama için süratli bir halde SMS bankacılığını kullanabilirsiniz. Büyük harfler ile LIMIT yazdıktan sonrasında bir boşluk ve peşinden kredi kartınızın son 4 hanesini yazarak oluşturduğunuz mesajı 4490’a bildiri atarak QNB Finansbank kart limitinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. CardFinans limit cepte uygulaması haricinde davet merkezinden, sesi cevap sisteminden, web bankacılığından, şubelerden ya da ATM’lerden de limitinizi öğrenmeniz mümkün.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here