Ana sayfa Bireysel kredi kartları QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma

QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma

712
0

Bankacılık sektörü kişilerin daha rahat ödeme koşullarına haiz olabilmesi için her geçen gün değişik bir yenilikle karşımıza çıkmaktadır. O şekilde ki bazı finans kurumlarının taksit erteleme, bazılarının ise ekstre atlatma diye adlandırdığı bir ay sonrasında ödeme pozitif yanları bile birçok tüketicinin kısa vadeli finansal rahatlamasına destek oldu.

Bankaların sunmuş olduğu bu ödeme seçeneklerine bir yenisinin daha eklenmesi BDDK’nın mevzuya ilişkin çıkardığı yönetmelik ile kesinleşti. QNB Finansbank kredi kartı yapılandırmasından faydalanarak tüm borçlarını 72 ay süre ile yapılandırmak isteyen kişilere mevzunun içeriğini detaylandırdık…

QNB Finansbank kredi kartını ya da kartlarını kullanıyorsanız ve borç bakiyenizde biriken meblağı ödeyemez durumuna geldiyseniz bankanın yapılandırma hizmetine başvuruda bulunabilirsiniz. Bilhassa asgari ödeme tutarını takip edemeyecek kadar finansal durumunuzda bozulma var ise kredi ve kredi kartı ürünlerinize dair sicilinizin bozulmaması için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartı yapılandırma için her ne kadar değişik yöntemler mevcut olsa da, 2016 yılı Eylül ayında çıkarılan yönetmelik kapsamında borçları 72 aya kadar taksitlendirme seçeneği tüketiciler tarafınca en fazlaca tercih edilen yöntemdir.

Şundan dolayı bu yöntem ile bir türlü kredi kartı borcunu kapatamayan vatandaşlar, minik meblağlardan oluşan taksit tutarlarını daha kolay ödeyerek tüm borçların kapatılmasını sağlamaktadırlar.

QNB Finansbank Kredi Kartı Yapılandırma Iyi mi Yapılır?

QNB Finansbank kredi kartı yapılandırma işlemine dair vatandaşlar tarafınca dört gözle beklenen iki suali bu bölümünde yanıtladık. Ilk olarak yapılandırmadan her insanın yararlanabilmesi mümkün mü, aranan hususi bir kriter var mı? Devletimizde etkinlik gösteren tüm bankalar kredi kartı ürünleri için meydana getirilen taksitlendirme başvurularında kişilerin mali sicil durumunu inceleyerek karar almaktadır.

Bundan dolayı bazı hususi kriterlere uymayan kişilerin başvuruları negatif olarak değerlendirilebilmektedir. Hatta beşinci grup tüketiciler içinde yer edinen müracaat sahiplerinin bankadan direkt red yanıtı alması söz mevzusudur. En fazlaca yöneltilen öteki sual ise QNB Finansbank kredi kartı yapılandırma iyi mi yapılır?

Finansbank vesilesiyle borçlarını yapılandırmak isteyenler, bankanın bu tür borçlar ile ilgilenmesi için görevlendirdiği şube birimine müracaat yapabilirler. Şuana dek ödeyemediğiniz borç meblağlarını hesaplattırarak, yapılandırma yapılması durumunda söz mevzusu olan meblağı kolay bir halde ödeyebileceğinizi dile getirin.

Görevli başvurunuzu kaydettikten sonrasında bankanın pozitif netice vermesi durumunda kredi kartı borcunuzun tamamı için yapılandırma işlemi gerçekleştirilecektir.

QNB Finansbank 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartı borcunun 72 ay vade ile yapılandırılabilmesi için mali sicil notunuzun düşük olmaması, birinci grup tüketiciler yada ikinci grup tüketiciler içinde yer almanız ve borç ödeme alışkanlığınızın fena olmaması gereklidir.

Bu da her tüketicinin yapılandırma hakkına haiz olamayacağını açıklamaktadır. Ek olarak her tüketicinin yalnız 1 kerelik olmak suretiyle 72 ay kredi kartı yapılandırma başvurusunda bulunabileceği de mühim bir ayrıntıdır.

QNB Finansbank satın alan hizmetleri: http://www.qnbfinansbank.com/bankacilik/alternatif-dagitim-kanallari/telefon-bankaciligi/default.aspx

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here