Ana sayfa Bankalar QNB Finansbank(Cardfinans) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank(Cardfinans) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

777
0
Finansbankm kredi kartı aidatları geri alınabilir mi?

İsminin değişmesinden sonrasında karşımıza QNB olarak çıkan Finansbank üstünden kart şifresi almak isteyen müşterilerin merak etmiş olduğu soruların cevaplarını buradan açıklamak istiyoruz. QNB Finansbank kredi kartı yada QNB Finansbank bankamatik kart şifresi almak için 3 değişik yöntem bulunmaktadır. SMS yöntemiyle, İnternet bankacılığı yöntemiyle yada bankanın telefon bankacılığı yöntemiyle kart şifresini alabilirsiniz.

 

QNB Finansbank Kredi Kartı Gizyazı Alma

QNB Finansbank kredi kartı gizyazı alma SMS yöntemiyle yapılmaktadır. Yukarıda belirttiğimiz şeklinde SMS kısmına giriş yaparak buradan “SIFRE” yazdıktan sonrasında boşluk bırakacaksınız kullanmakta olduğunuz bankamatik kartınızın son 4 rakamını yazıp yeniden boşluk bırakacaksınız.

Ek olarak annenizin evlenmeden ilkin kızlı soyadının ilk harfini büyük harf ile yazdıktan sonrasında 2273’e kısa ileti göndererek buradan QNB Finansbank kredi kartı şifresi alma işlemini başarıya ulaşmış bir halde yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Bankamatik Kartı Gizyazı Alma

QNB Finansbankası bankamatik kart gizyazı alma işlemini gerçekleştirmek istediğiniz vakit SMS yöntemiyle gizyazı almak için izlemeniz ihtiyaç duyulan adımları açıklayalım.

Cep telefonlarınızın SMS kısmına giriş yaparak buradan “SIFRE” yazdıktan sonrasında boşluk bırakacaksınız kullanmakta olduğunuz bankamatik kartınızın son 4 rakamını yazıp yeniden boşluk bırakacaksınız ve annenizin evlenmeden ilkin kızlı soyadının ilk harfini büyük harf ile yazdıktan sonrasında 2273’e kısa ileti atarak QNB Finansbank kart şifresini kolayca alma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Bunun haricinde QNB Finansbankası SMS alma işlemi ile alamayan yada değişik yöntem tecrübe etmek isteyen kullanıcılar bankanın telefon bankacılığı hizmetleri olan 0850 222 0 900 numaralı telefonu arayarak buradan yeni kart şifresini talep etme şansları bulunmaktadır. QNB Finansbank bankamatik kart şifresi almak için bununla beraber İnternet şubesi üstünde bulunan Gizyazı belirleme menüsünden de kartınıza ilişik yeni gizyazı talebinde bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Kart Şifremi Unuttum?

QNB Finansbank kredi kartınızın yada QNB Finansbank bankamatik kartınızın şifresini unutmanız durumunda en kısa yoldan gizyazı almak için bankanın web bankacılığı hizmetlerini kullanabilirsiniz. Kart işlemleri menüsü içinde yer edinen Gizyazı belirleme menüsünden almak istediğiniz kart tipine ilişik olan şifreyi alabilirsiniz.

QNB Finansbank kredi kartınızın yada QNB Finansbank bankamatik kartınızın bilgilerini eksiksiz bir halde girmeniz durumunda unutmuş olduğunuz kartlarının şifresi sistem üstünde kayıtlı olan cep telefonunuza SMS yöntemiyle gelecektir.

Bununla birlikte burada belirlemiş olduğunuz kart şifrelerinizi en yakın QNB Finansbank ATM’lerine giderek kısa yoldan belirleme şansını da bulmuş olacaksınız. Bu yüzden kart şifrenizi unutmanız durumunda ya web bankacılığını yada telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak yeni şifrenizi oluşturma şansını bulabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here