Ana sayfa Bankalar Şekerbank 72 Ay Yapılandırma

Şekerbank 72 Ay Yapılandırma

684
0

Nakde gerekseme duyulduğu anda ya da taksitli alışveriş imkânından yararlanılmak istendiğinde, bankaların sunmuş olduğu kredi ve kredi kartı ürünleri kullanılmaktadır. Bilhassa yüklü bir meblağda borcu ya da gereksinim duyan kişiler, en kısa yoldan kredi kullanarak gereksinimlerini gidermektedir.

Tüketiciler bu şekilde anlık olarak problemi çözmüş olsalar da, kullanılan kredilerin vadesi içinde taksit borçlarını ödeyemeyerek değişik problemler yaşayabiliyor. Bu şekilde durumlarda ödemesini yapamayan tüketiciler için getirilen yönetmelik yardımıyla Şekerbank 72 ay yapılandırması yapmak mümkün.

Bu yapılandırmanın hangi bankacılık ürünleri için geçerli bulunduğunu ve iyi mi gerçekleştirildiğini aşağıdaki mevzu başlıklarından inceleyebilirsiniz…

Şekerbank 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartı borçlarınızı kapatmakta ya da her ay tertipli olarak asgari tutarını ödemekte zorlanıyorsanız, Şekerbank 72 ay kredi kartı yapılandırma avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunun için bankanın en yakın şubesine giderek, yetkililerden taksitlendirme yapılmasını isteyebilir ve lüzumlu belgeleri sunarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurunuzun incelenip onaylanması ile beraber mevcut Şekerbank kredi kartları borçlarınız ya da banka bir bankaya ilişkin kart borçlarınız 72 aya kadar taksitlendirilebilir.

Şekerbank 72 Ay Kredi Yapılandırma

Kişilerin bireysel, konut ya da taşıt gereksinimlerini karşılayabilmek için en sık kullandıkları bankacılık ürünleri kredilerdir. Bu kredilerin kullanımları esnasında belirli bir vade yapılmakta ve tüketici söz mevzusu vade süresince borç taksitlerini ödemekle yükümlüdür.

Sadece yaşam koşulları içinde tüketiciler dönem dönem kredi taksitlerini aksatabiliyor. Bu ve buna benzer durumlarda kredi notunuzun düşmesini istemiyorsunuz Şekerbank 72 ay kredi yapılandırmasından yararlanabilirsiniz.

Mevcut borçlarınızın taksitlendirilmesini talep etmeniz durumunda maksimum 6 yıla kadar vadeuygulanabilmektedir. Faiz oranları ise başvurunuzun gerçekleştiği dönem içinde bankanın belirlediği oranlara nazaran hesaplanmaktadır.

Şekerbank 72 Ay Yapılandırma Iyi mi Yapılır?

Şekerbank 72 ay yapılandırma kapsamında kart ya da kredi borçlarınızın taksitlendirilmesini istiyorsanız, bunun için yasal takibe düşmemiş olmamız gereklidir. Bundan dolayı bankanın başvurunuzu kabul edebilmesi için aranan en mühim kriter budur.

Kredi taksitleriniz yada kredi kartı borçlarınız hakkında herhangi bir yasal süreç başlatılmamış ise şubenin talep etmiş olduğu evrakları hazırlayarak, 72 ay yapılandırma başvurusunda bulunabilirsiniz. Meydana getirilen bu müracaat sonrasına araştırma süreci başlatılacak olup, sürecin pozitif tamamlamasıyla beraber daha avantajlı bir ödeme planına haiz olabilir ve mevcut borçlarınızı daha rahat ödeyebilirsiniz…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here