Ana sayfa Bankalar Şekerbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Şekerbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

578
0

Bankaların limit artırma işlemleri, müşterinin kredi kartını kullanma durumuna nazaran değişmektedir. Bu kriter Şekerbank’ta da aynıdır.

Limit arttırmak isteyen Şekerbank müşterisi, ödemelerini tertipli yapıyorsa bu aşamada kolaylık sağlanacaktır.

Şekerbank Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Kredi kartı limitini yükseltmek için lüzumlu olan etkinlik kredi notunun yüksek olmasından geçmektedir. Dolayısıyla notun yüksek olması limitin artırılmasında kolaylık sağlamaktadır.

Banka şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Kartınızın limitini arttırmak istiyorsanız, en yakın Şekerbank şubesine uğrayabilir ve işlem yapmak istediğiniz miktara nazaran ne kadar limit artırımı talep ettiğinizi yetkililere bildirebilirsiniz.

Alan kişi hizmetlerinden kredi kartı limiti yükseltme

Bu yöntem haricinde satın alan hizmetleri kanalıyla da limit artımı yapmak mümkün. Bunun için 444 7 878numaralı Şekerbank telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Ek kartınızın limitini yükseltmek istiyorsanız, aslolan kartınızın limitini geçmeyecek şekilde müracaat yapabilirsiniz. Sadece istediğiniz limit artırımının, güncel ek kredi kartı borcunuzdan azca olmaması gerekmektedir.

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Bankanın müşterileri limit arttırma mevzusunda daha süratli bir yöntem olan web şubesini de kullanabilirler. Bunun için sırayla web bankacılığına giriş, kredi kartları ve limit değişikliği adımlarını kullanmanız kafi olacaktır.

Bu menü tamamen müşterilerin kredi kartı limit azaltma ya da yükseltme taleplerini iletebilmeleri için hazırlanmış. İlk ekranda kredi kartınızı seçerek, yükselmesini istediğiniz limiti ilgili boşluğa yazdıktan sonrasında devam tuşuna basınız.

Sonrasında gelen ekranda detayları kesinlikle denetim ediniz. Denetim işlemleriniz bittiğinde ise onayla butonuna basarak, kredi kartı limit değişikliği talebinizin anında bankanıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gerekenler

Kredi kartı limit artış talebinizin değerlendirilebilmesi için dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı kriterler bulunuyor. Bunlardan ilki başvurunuzun değerlendirilmeye alınması için son ekstre asgari ödeme tutarının ödenmiş olması gereklidir.

Ek olarak kartınız etken kullanımda olmalıdır. Daha öncede limit yükseltme talebinde bulunduysanız, bu iki limit artışı talebiniz içinde minimum 3 ay olması gerekmektedir.

Kredi kartınızın limitini yükseltmek için güncel kredi kartı borcunuzdan azca olmamak şartı ile bir talepte bulunabilirsiniz.

İlaveten başvurunuzun değerlendirilmeye alınması için maaş evrakınızı 444 78 78 numaralı faksa göndermeniz istenmektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Kartınızın limitini öğrenmek için şubelere uğrayabilir ve işlem yapmak istediğiniz miktara nazaran limitinizin yetip yetmediğini denetim ettirebilirsiniz.

Eğer web şubesi kullanıcısıysanız online olarak web üstünden limitimizi öğrenebilirsiniz. Bunun için bankanın internet sayfasına giriş yaptıktan sonrasında Kredi Kartları kısmına tıklamanız kafi olacaktır.

Hangi kredi kartına ilişkin limit bilgisini öğrenmek istiyorsanız, o kart için İzleme kısmına tıklayarak, ekstre bilgilerinizle beraber limit bilgilerinizi de görüntüleyebilirsiniz. Isterseniz ekstre bilgilerinizi sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderebilirsiniz.

Şekerbank limitinizi öğrenmek için kredi kartınızın ilk teslimatında gelen belgeye de göz atabilirsiniz. Şundan dolayı kart bilgileriniz detaylı bir halde o belgede yer verilmiştir.

Son olarak kredi kartı limit detayları için davet merkezini arayabilirsiniz. İster menü yardımıyla, isterseniz de satın alan temsilcisine bağlanarak mevcut kart limitinize dair detaylı informasyon alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here