Ana sayfa Bankalar Şekerbank(Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Şekerbank(Bonus) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

673
0

Şekerbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarının ve bankamatik kartlarının şifresini almak artık oldukca kolay. Müşterileri için farlı seçenekler sunan Şekerbank üstünden istediğiniz şeklinde gizyazı alma işlemlerini kolay bir halde yapabilirsiniz.

 

Şekerbank Kredi Kartı Gizyazı Alma

Şekerbank kredi kartı şifrenizi almak için SMS kanalıyla belirttiğimiz şeklinde aynı şekilde detayları yazarak kartlarının şifresini alabilir. Bunun haricinde Şekerbankası kredi kartı gizyazı alma işlemleri için bankanın 0850 222 78 78 numaralı davet merkezleri üstünden de alan kişi danışmanlarına bağlanarak kartınıza ilişik yeni şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Davet merkezleri haricinde Şekerbankası kart şifresi almak için bankanın en yakın şubesine gitmeniz durumunda burada bulunan alan kişi danışmanından yeni gizyazı talebinde bulunabilirsiniz. Şubeden almış olduğunuz şifrenin tek kullanımlık bulunduğunu ve en yakın ATM’ye giderek buradan istediğiniz şifreyi yeniden kullanmak için değişiklik yapma fırsatınızın bulunduğunu belirtelim.

Şekerbank Bankamatik Kartı Gizyazı Alma

Şekerbank bankamatik kart şifresi almak için SMS kanalıyla, Şubeden, İnternet Bankacılığı kanalıyla ve Davet merkezleri vesilesiyle şifrenizi alabilirsiniz. 4 haneli şekilde olacak olan kart şifrenizi almak için SMS ile müracaat yapmak isteyen müşterilerimizin merak etmiş olduğu soruların cevaplarını açıklayalım.

Öncelikli olarak cep telefonlarının SMS kısmına giriş yaparak buradan büyük harfler ile SIFRE yazdıktan derhal sonrasında boşluk bırakıp kullanmak istediğiniz şifrenizi,  kartınıza ilişik son 4 rakamı ve kartınızın arka yüzünde bulunan 3 haneli güvenlik numarasını yazıp 1953‘e SMS hattına bildiri göndererek buradan kart şifrenizi alabilirsiniz. Şekerbank kart şifresi almak isteyen alan kişi bunun haricinde öteki şekilleri de tercih ederek kartlarına ilişik olan yeni şifrelerini kolayca alabilirler.

Kredi Kartı Üstündeki Numaralar ve Anlamları

 

Şekerbank Kart Şifremi Unuttum?

Şekerbankası kredi kartınızın yada Şekerbankası bankamatik kartınızın şifresini unutmanız durumunda bankanın sizlere sunmuş olduğu 4 değişik yöntem ile unutmuş olduğunuz yeni şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Bilhassa gizyazı alma işlemleri esnasında bankanın mobil bankacılık hizmetlerini ve web bankacılık hizmetlerini kullanarak daha kolay yoldan gizyazı temini yapabilirsiniz. Bunun için web bankacılığına giriş şifrenizin yada mobil bankacılığa giriş şifrenizin bulunması gerekmektedir.

Sadece bu şifreler sizde bulunmuyorsa bu sefer Şekerbank’ın telefon bankacılığı hizmetlerini kullanarak bu şifreleri de buradan alabilirsiniz. Özelikle unutulan şifreniz için bankanın 0850 222 78 78 numaralı telefonu üstünden 7 gün 24 saat süresince hizmet alma fırsatınız bulunmaktadır. Aynı süre SMS ile gizyazı almak istediğiniz süre Şekerbank üstünde etken olarak kullandığınız cep telefonunuzun bulunması gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here