Ana sayfa Bankalar Senetle Borç Para Veren Tefeciler

Senetle Borç Para Veren Tefeciler

1293
0

Tefecilik, boş bir senet karşılığında para alabileceğiniz kişilerdir. Bu boş senet sizin ona belirlenen faiz üstünden ödemenizi yapmamanız durumunda işleme koyulacağı anlamına gelir. Bu oranlar ise kişiden kişiye değişebilir sadece genel olarak bakıldığında tüm tefeciler boş senetlere imza attırır. Bu aşamalar zor ve dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan aşamalardır. Karşı tarafa borcunuzu ödemediğiniz takdirde şahıs bunu direk işleme koyabilir, hem de kendi istediği meblağ üstünden. Peki kimdir bu kişiler? Bu kişilere iyi mi ulaşabiliriz? Senetle borç para veren tefecilerkimdir? benzer biçimde tüm bilgileri yazımızda bulabilir ve istanbul tefeci adresleri, antalya tefeci adresleri, izmir tefeci adresleri benzer biçimde bir oldukça bilgiye ulaşabilirsiniz.

Senetle Borç Para Veren Tefeciler Kimdir 2018

Aslına bakarsanız tefecilere ulaşmak o denli da kolay olmayacaktır. Bu kişiler hakkında bilgiler genel anlamda gizli saklı olur ve ulaşılması da tahmin edilenden daha da zor olsa gerek. Bunun yanı sıra bilhassa belirtmek istediğimiz nokta, tefeci web sitelerine asla güvenmemeniz! Geçersiz kazanç uğruna web üstünden düzmece ziyaretçi çekebilmek için siteler oluşturmaktalar. Ilk olarak bilmeniz gerekenlerden birisi de size kimsenin web üstünden karşılıksız bir halde para göndermeyeceğidir. Tanımadığınız bir şahıs size sorgusuz sualsiz para göndermez.

 

Tüm bu sebeplerin yanı sıra tefecilerden para almak sizi ve ailenizi ciddi sıkıntılara sokabilir. Tefecilere ödeme yapmazsanız bu kişiler sizi ve ailenizi tehdit boyutuna varana kadar rahatsız edebilir. Bu sebeple tefecilerden para almanızı ve bu batağa bulaşmanızı asla fakat asla tavsiye etmiyoruz. Bunun yerine yol yakınken krediler kategorimizi gezebilir ve düşük kredi notu olanlara kredi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

 

Her ne sebeple olursa olsun bu şahıs ve kişilerden borç para almak kesinlikle akıl karı bir iş olmayacaktır. Ne olursa olsun bulunduğunuz il ve ilçede bu işi meydana getiren kişiler olacaktır ve bunlara ulaşabileceksinizdir sadece bu kişiler ile yapacağınız para alışverişi o an yaşayacağınız sıkıntılardan daha değişik ve daha çok problemlere yol açacaktır. Tefeci seçeneğine nereden bakarsanız bakın asla ve asla mantıklı olmayan bir seçenektir ve sorun yaşamamanız imkansızdan daha ötededir. Senetle Borç Para Veren Tefeciler

Tüm bunların yerine yaşadığınız ilde bulunan valilikkaymakamlıktoplumsal yardımlaşma kuruluşları ve siyasal partilerin il binalarını ziyaret ederek sorun ve problemlerinizi dile getirebilir, o an yaşadığınız maddi çıkmazın içinden kurtulabilirsiniz. Kesinlikle fakat kesinlikle tefecilerden senetle borç para almak mantıklı olmayacaktır ve asla tavsiye etmiyoruz!

Bilgilendirme
YASAL UYARI: Tefecilik, Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının 241. maddesi gereğince ekonomik bir suçtur. Direkt yada dolaylı yoldan, kredi kartı ile pos makinesinden çekim yaparak verilen her türlü ödünç para tefecilik yerine geçer ve TCK 241’e bakılırsa kesinleşmiş suçlardandır.

Senetle Borç Para Bulma Şekilleri

Senet karşılığında borç para bulmanın çeşitli şekilleri bulunmaktadır. Senetle Kredi adlı kategorimizi de ziyaret ederek altta listeleyeceğimiz senetle kredi veren bölgeler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here