Ana sayfa Bankalar Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

623
0

Türkiye’de kredi kartları ile meydana getirilen harcamalara getirilen taksit sınırlamasından sonrasında tüm vatandaşların cep telefonu alışverişleri mecburen aksamaya başladı. Cep telefonlarına gelen kredi kartı taksit yasağı sonrası tüm yurttaşlarımız kendilerine senetle cep telefonu satan bölgeler aramaya başladılar. 2018 yılı içinde de tüm türkiye genelinde halen daha senetle cep telefonu alabileceğiniz bölgeler bulunmaktadır. 2018 Senetle cep telefonu satan bölgeler adlı yazımızda sizlere senet karşılığında taksitle cep telefonu alabileceğiniz yerlerden bahsedeceğiz. Hem de da senetle cep telefonu alırken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bölgeler ve yaşanabilecek problemleri de aktarıyor olacağız.

Senetle Cep Telefonu Satan Bölgeler Nereleridir 2018

Tüm yurttaşlarımız cep telefonu satın alırken senetle bile satın alıyor olsalar ilk olarak mağazanın kaliteli olmasına dikkat etmelidir. Bildiğiniz suretiyle senet hakkaten ciddi bir evraktır ve her önünüze gelen yerde senet imzalamamalı ve senedin doğru olduğundan da güvenilir olmalıdır. Peki kredi kartsız elden taksitle telefon iyi mi alabiliriz? Bu sorularımıza cevap olacağız.

 

Ilk olarak her mağazadan senet karşılığında elden taksitle cep telefonu alamazsınız. Bu biçim satış meydana getiren mağazaları tercih etmemiz daha geçerli olacaktır. Mesela Teknosa üstünden kredi kartı olmadan taksitli alışveriş yapabilirsiniz sadece bu işlem senet karşılığı değil, banka kredisi karşılığında yapılmaktadır. Bankalar ile herhangi bir sebepten dolayı çalışmıyor yada çalışamıyorsanız bu seçenek sizin için geçerli bir seçenek olmayacaktır. Yaşamakta olduğunuz şehirde açılmış olan güvenilir ve mahalli mağazalar var ise bu mağazaları tercih etmeniz elden taksitle telefon alabilmek için en güzel yöntem olacaktır.

Şimdi gelelim elden taksitle kısaca senetle cep telefonu satan bölgeler hakkında data vermeye. Senetle cep telefonu veren mağazaları sizler için aşağıda listeledik. Altta vermiş olduğumuz mağazaların geneli web sitesi üstünden senetle satış yaptığını ve ne kadar faiz aldıklarını da belirtmekteler. Altta verdiğimiz mağazaların web sitelerine girerek almak istediğiniz telefonun tutarını öğrenebilir eğer sizin için uygun geliyorsa mağazayı birebir ziyaret ederek satın alma işlemini tamamlayabilir ve aynı gün içinde telefonunuzu alabilirsiniz.

  • Ev-kur
  • BEKO
  • ARÇELİK
  • Mutlu Evim 

benzer biçimde büyük mağazalardan senetle elden taksitle telefon alabilir ve aynı gün teslim alabilirsiniz. Ürün meblağ ve ödeyeceğiniz faiz oranları için birebir mağazalarını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here