Ana sayfa Bankalar Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri

985
0

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri hakkında bilgiler, senet karşılığında borç para veren faktoring şirketleri ve senetle kredi veren resmi yasal faktoring şirketleri hakkında bilgiler. Senetle kredi veren en iyi faktoring şirketleri 2018 güncel sıralama, BDDK onaylı senetle kredi veren firmalar hakkında detayları ve tam listeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bankalar ile arası bozuk olan, bazı ödeme düzensizlikleri sebebiyle banka sicilinde olumsuzluk yaşayan bireyler acil nakit gereksinimlerinde faktoring şirketlerini tercih edebilirler. Faktoring şirketleri de gene aynı şekilde bankalar da olduğu şeklinde BDDK tarafınca denetleme altındadır. Durum bu şekilde olunca da banka sicili bozuk olanların en oldukca tercih etmiş olduğu kredi kuruluşu faktoring şirketleri oluyor. Peki senetle kredi veren faktoring şirketleri hangileridir, en iyi faktoring şirketleri 2018 güncel sıralama yazımızın devamında yer ediniyor.

Faktoring Şirketleri Senetle Kredi Veriyor Mu?

Ilk olarak belirtmekte yarar var, tüm faktoring şirketleri senetle kredi vermiyor. Hatta ve hatta senet karşılığında elden taksitle kredi veren faktoring firmaları bulmak o denli da kolay değil. Zira ödeme potansiyeli bozuk olan kişiler bu biçim girişimlerde bulunmuş olduğu için faktoring şirketlerininsizleri tanıyor olması gerekiyor. Aşağıda listeleyeceğimiz faktoring firmaları ile birebir görüşmeler sağlayarak kredi alıp alamayacağınızı görüşmeniz gerekiyor.

 

Genel olarak bakıldığında faktoring şirketlerinden senetle elden taksitle kredialamayabilirsiniz. Sadece gene de bu yazımızda yer edinen en iyi faktoring şirketlerini sizler için listeleyerek firmalarla birebir görüşmeniz için sizlere olanak tanıyacağız. Neredeyse her faktoring firmasının da emek verme sistemi farklıdır. Bu sebeple müracaat yaparken kimlik, vergi levhası ve imza sirkülerini yanınızda bulundurmanızda yarar var. Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri hakkında BDDK onaylı listeyi yazımızın devamında paylaşacağız.

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri

Faktoring şirketleri aynı bankalar şeklinde BDDK tarafınca denetlenmektedir. BDDK’nın kendi resmi sitesi üstünden de tüm faktoring şirketlerini görebilirsiniz. Sadece tüm faktoring şirketleri senetle kredi imkanı sunmuyor olabilir. Yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz şeklinde senetle kredi alabilmek için ilk olarak faktoring şirketi ile iletişime geçmelisiniz. Peki Faktoring Şirketlerinden Kredi Kullanmak mantıklı mıdır? Iyi mi kredi kullanabiliriz?

 

Ilk olarak faktoring firmalarının sizi tanıması için şirket olmalısınız. Faktoring şirketleri 3 şekilde finansman hizmeti sunarlar. Bunlar; Alacak Yönetimi, Tahsilat Yönetimi, Nakit Yönetimi.Buradan da anlayacağınız suretiyle Faktoring şirketleri daha oldukca tahsilat yönetimi amacı ile firmalar tarafınca tercih edilmektedir. Firmalar senetli borçlarının tahsilatı için faktoring şirketlerine başvurarak nakit gereksinimlerini bu şekilde karşılayabilirler. Senetle kredi kullanmak için ise bizi ilgilendiren yöntem Nakit Yönetimi’dir. Bazı faktoring şirketleri Nakit Yönetimi adı altında senet karşılığında finansman hizmeti verebiliyor. Şimdi ise Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri ni listeleyelim.

Senetle Kredi Veren Faktoring Şirketleri 2019 Güncel Sıralama

BDDK Tarafınca Onaylanmış %100 resmi ve devlet denetimi altında olan faktoring şirketlerinin adları aşağıda listelenmiştir. Bununla birlikte altta bulunan BDDK bağlantısına tıklayarak Türkiye’de hizmet veren tüm Faktoring Şirketlerine ulaşabilirsiniz.

 

  • ABC Faktoring,
  • Arena Faktoring,
  • TEB Faktoring,
  • Fiba Faktoring,
  • Halk Faktoring,
  • Güvence Faktoring,
  • TAM Faktoring,
  • MNG Faktoring.

şeklinde firmalar Türkiye’de hizmet veren faktoring şirketleridir. Faktoring şirketlerinin tamamına BDDK onaylı firmalar bağlantısından ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Banka Dışında Senetle Borç Para Veren Firmalar adlı yazımızı okuyarak da acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

 

UYARI: Sitemizde paylaştığımız veriler tamamen bilgilendirme amaçlı olup, tavsiye niteliği taşımaz. Vermiş olduğumuz bilgiler resmi sitelerden derlenmekte olup, firmalar yada kişiler ile yaşadığınız sorunlarda site yönetimi görevli tutulamaz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here