Ana sayfa Bankalar Senetle Motor Satan Mağazalar

Senetle Motor Satan Mağazalar

738
0

Senetle motor, senetle motor satan bayiler, senet ile motorsiklet satan mağazalar var mıdır? Hangi mağazalar senet karşılığında motor verir, galeriler senetle elden taksitle motor satar mı hakkında detayları yazımızın devamında paylaşıyor olacağız. Günümüz fiyat ve vergi politikaları karşısında, motor sahibi olabilmek için peşin ödeme yapmak fazlaca zor görünüyor. Bu sebeple bireyler çoğu zaman bu biçim alışverişlerde kredi kullanmayı, ödemelerini taksitler ile yapmayı tercih ediyor. Sadece her insanın kredi sicili iyi olmadığından, bankalarla sorun yaşamış olan kişiler çoğu zaman senetle kredi seçeneklerini değerlendirmek istiyor. Bununla beraber senet doldurarak elden taksitle kredi kullanabileceğiniz şeklinde, senetle motor sahibi de olabilirsiniz. Peki senet karşılığında motor iyi mi alınır? Elden taksitle motor iyi mi alınır?

Senetle Motor Almak Mümkün Müdür?

Bilinenlerin aksine, senetle motor alma imkanınız bulunuyor. Çoğu zaman bulunduğunuz illerde mahalli firmalar, senet karşılığında motor satışı yapabiliyor. Hiçbir informasyon ve belge istemeden, oturduğunuz adresi ve gelir durumunuzu beyan etmeniz durumunda senet karşılığında motor sahibi olabilirsiniz. Sadece bu sistemin de bilmenizde fayda olan belirli püf noktaları bulunuyor. Peki bu püf noktalar nedir? Senetle motor sahibi olabilmek için neler gerekiyor?

 

 

Senetle motosiklet sahibi olabilmek için çeşitli imkanların bulunduğunu söylemiştik. Yapmanız ihtiyaç duyulan ise yalnız doğru mağazayı tercih etmek olacaktır. Aşağıda listeleyediğimiz mağazalar ile görüşme sağlayarak en uygun fiyatı veren kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Yazımızın derhal altında bulunan yorum kısmına istediğiniz motorun modelini yazarak da mağaza yetkililerinin sizlerle kontakt kurmasını sağlayabilirsiniz.

Senetle Motor Satan Mağazalar Sıralaması

İnternet üstünde çeşitli duyuru sitelerinin bulunduğunu biliyorsunuzdur. Bunların başlangıcında da sahibinden.com gelir ve bu duyuru sitesi üstünden senet ile motor satan bir fazlaca mağazaya ulaşabilirsiniz. Bu seçeneğe yazımızın devamında yer vereceğiz sadece bunun öncesinde en malum mağazaları listelemek istiyoruz. Senet karşılığında motor alabileceğiniz mağazalar:

EVKUR

Evkur mağazaları da, her insanın bilmiş olduğu şeklinde senetle alışveriş yaptıran mağazaların başlangıcında gelmektedir. Evkur da aynı şekilde senet ile motor satan mağazalar içinde gösterilebilir sadece evkurun her mağazasında motor bulunmamaktadır. Bu sebeple evkur’un motor satan mağazalarını öğrenmeli ve bu şekilde alışverişe gidilmelidir. Evkur’un nerede ise her şehirde mağazası bulunmuş olduğu için adres bilgisi vermiyor, Google arama motorundan adres sorgulaması yapmanızı rica ediyoruz.

Senet Sepet

Senet Sepet mağazaları da, yeni kurulan alışveriş mağazalarıdır. Senet Sepet mağazalarında bir fazlaca ürünü senet karşılığında alabiliyorsunuz. Düzgüsel motosikletin haricinde bu mağazalardan bisiklet ve elektrikli bisikletleri de senetle alabilirsiniz. Senet Sepet mağazaları yeni kurulmuş olmasına karşın oldukça çok tercih edilen mağazalardan birisidir.

YÖN AVM

YÖN AVM Mağazaları da senetle alışveriş yapabileceğiniz mağazaların başlangıcında yer alır. Türkiye’nin bir fazlaca ilinde şubesi bulunmaktadır ve her türlü ürünü bulabileceğiniz mağazaların önderlik yapar. Tüm ürünleri elden taksitle alabilirsiniz. Sadece son zamanlarda yön alışveriş merkez bazı mağazalarından motor satışını durdurduğu için bu mağazanın da kontakt numarası ile görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim: 444 58 34

Mutlu Evim

Mutlu Evim mağazalarını tercih ederek senetle motor sahibi olabilirsiniz. Mutlu Evim mağazaları şuan için yalnızca İstanbul içinde hizmet vermektedir sadece web siteleri üstünden tüm bilgilerine ulaşabilir ve senetle öteki ürünlerden satın almak isterseniz inceleyebilirsiniz. Senet karşılığında motor sattıklarını da söyleyebiliriz.

Senet karşılığında motor satan mağazalar bunlardır. Elbet bunların haricinde mahalli olarak hizmet veren bir fazlaca mağaza vardır. Mesela MutluEvim İstanbul içinde, Gencerler mağazarı Antalya içinde hizmet veren mahalli mağazalara örnek olarak gösterilebilir. Şimdi sırada duyuru siteleri ile motor satan bölgeleri listeleyeceğiz.

İnternet Üstünden Senetle Motor Satan Bayiler (GÜNCEL LİSTE)

 

Yazımızın ilk bölümlerinde belirttiğimiz şeklinde, web üstündeki duyuru sitelerinden de senet karşılığında motor alabilirsiniz. Eğer yukarıdaki mağazalar çözüm olmadıysa, bu duyuru sitelerininçözüm olacağını söylemek fazlaca kolay olacaktır. İnternet üstünde duyuru verenler çoğu zaman motorların ana bayilikleri olduğundan, en uygun fiyatı verecek kişiler olacaktır. Aşağıda listeleyeceğimiz bayiler ile kontakt kurarak hayalinizdeki motorun sahibi olabilirsiniz.

Moto Finans

Moto Finans şirketi, İstanbul içinde hizmet veren firmalardan birisidir. Sadece duyuru sitesi üstünden satış yaptıkları için direkt olarak kontakt kurabilir ve tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Çeşitli taksit imkanları ile senet karşılığında motor satan mağazalar içinde yer edinen moto finansın güncel olarak satışta 22 değişik motor modeli bulunmaktadır. motofinans.sahibinden.com adresi üstünden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çınar Motor

Çınar Motor da aynı şekilde öteki mağaza şeklinde web üstünden hizmet veren bir mağazadır ve senetle alışveriş seçeneği bulunmaktadır. Aynı şekilde çeşitli ve güzel taksit imkanları ile müşterilerine hizmet veren Çınar Motor’un şuan etken olarak 31 model motor ilanı bulunmaktadır. cinarmotorsiklet.sahibinden.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Point Motor

Point motor, öteki sitelerin aksine kendi web sitesinden hizmet veren bir bayidir. İnternet sitelerine giriş yaparak çeşitli motorlar hakkında informasyon alabilir ve güzel taksit imkanları ile istediğiniz motora haiz olabilirsiniz. pointmotor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Acar Motors

Acar Motors da aynı şekilde Point mağazası şeklinde kendi web sitesi üstünden hizmet vermekte olan bir motosiklet bayisidir. Acar motors aracılığı ile de web üstünden sorgulama yapabilir, senet karşılığında motor sahibi olabilirsiniz. Senetle motor satan mağazalarda olduğu şeklinde acar motors da güzel taksit imkanları sunmaktadır. acarmotors.net adresinden siteye ulaşabilirsiniz.

 

Listelemiş olduğumuz bayiler, web üstünden hizmet veren bayilerdir sadece normal olarak ki bu mağazaların da şubeleri bulunmaktadır. İnternet siteleri üstünden direkt iletişime geçebilir ve mağaza adreslerini öğrenebilirsiniz.

Senetle Motor Almak Güvenilir Midir?

Senetle alışveriş mevzusunda belirli noktalara dikkat etmeniz durumunda herhangi bir sorun yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. Her alışverişte olduğu şeklinde, senet ile alışveriş yaparken de bilgili olmalı ve dolandırıcılık taktiklerinden kendinizi korumalısınız. Keza bu biçim işlemler yaptığını iddia ederek çeşitli kişileri kandırmayı hedefleyen bir sürü şahıs bulunmaktadır. Bu sebeple yapmanız gerekenleri altta listeledik;

  • Kesinlikle boş senet imzalamayın! Boş senetler ilerde sizin haberiniz olmadan değişik tutarlar yazılarak kullanılabilir ve ödemeniz ihtiyaç duyulan tutarın fazlaca üstünde bir meblağ ödemek zorunda bırakılabilirsiniz.
  • Senet düzenlenirken karşılıklı saydam olun! Senetler iki taraflı düzenleneceği için, senet düzenlemesi esnasında aklınıza takılan tüm soruları mesele. Hata bulunduğunu düşündüğünüz noktalarda uyarılarda bulunun, yanlış bulunduğunu düşündüğünüz bilgilerin düzeltilmesinde ısrar eden olun.
  • Sayılara dikkat edin! Senet üstünde belirtilen motor bedelinin önü ve arkasının kapatılmasını ve hemen sonra değiştirilmemesi için lüzumlu önemleri alın.
  • Senetleri muhafaza edin! Senetlerin bir örneğini kesinlikle kendinizde bulunun. Ödediğiniz senetleri ödedikçe elden teslim alın, senetleri bırakmayın.
  • Senetleri deneyin! Senetlerin size ilişik olup olmadığını teslim alırken deneyin. Değişik senetler vererek sizin senedinizi ellerinde tutabilirler.

Yukarıda bahsettiğimiz mevzulara dikkat ederseniz, asla sorun yaşamadan senetle alışveriş yapabilirsiniz. Senetle motor satan bayiler hakkında vereceğimiz bilgiler bu kadardı, aklınıza takılan tüm soruları alttaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here