Ana sayfa Bankalar Senetle Para Veren Bankalar (GÜNCEL)

Senetle Para Veren Bankalar (GÜNCEL)

731
0
Yaşam standartları gereği bireyler belirli dönemlerde acil nakit ihtiyacı ile karşı karşıya kalabiliyor. Sadece her kişinin de bankalar ile arası iyi olmayabiliyor ve kredi kullanmak yerine senetle para veren bankalar araştırması içine girebiliyor. Sadece senet karşılığında para veren bankalar olup olmadığına dair informasyon sahibi olmak ve dolandırıcı olarak adlandırılan kişilerden sıyrılabilmek gerekiyor. Bu sebeple bu biçim kişiler para ihtiyacı olan fertleri istismar ederek dolandırmaya çalışıyor. Ikimiz de bu yazımızda sizlere senetle para veren bankalarhakkında informasyon vermeye çalışacağız. Senetle para veren bankalar var mıdır? Senetle kredi veren bankalar güvenilir midir? Hangi bankalar senetle para veriyor? Yazımızı sonuna kadar okuyarak lüzumlu bilgilere haiz olabilirsiniz.

Senetle Para Veren Bankalar Var Mıdır?

Ilk olarak belirtmek istiyoruz ki, bankalardan senet karşılığında para yada kredi alamazsınız.Bankaların emek verme sistemine tamamen ters gelen bir durumdur bu senetle para vakası. Bankalar çoğu zaman ödemelerini belirli sözleşme ve taahhütler karşılığında yaparlar. Doğrusu anlayacağınız senetle para veren bankalar yoktur. Sadece senetle para alabileceğiniz bir oldukca kurum ve kurum var. Bu yazımızda da sizlere bu kuruluşlardan anlatmak istiyoruz. Yazımızın devamında senetle para alabileceğiniz bölgeleri öğrenebilirsiniz.

 

Bu aşamada dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan oldukca mühim noktalar var. Ilk olarak size kendini banka çalışanı olarak tanıtan ve senet karşılığında kredi vereceğini söyleyen kişilerden kesinlikle uzak durun. Söylediğimiz şeklinde senet karşılığında para veren bankalar olmadığı için bu kişiler sizi dolandırmaya çalışan kişiler olacaktır. Sizlerden ön ödeme talep ederek karşılığında kredi kullanabileceğinizi söyleyecekler ve paranıza el koyacaklardır.

Senetle para veren bankalar yoktur! Kendini size banka çalışanı olarak tanıtan ve senetle para vermek isteyen kişilere asla inanmayın, güvenmeyin!

Senetle Para Veren Bölgeler Firmalar Kuruluşlar

Eğer bankalar ile aranız kötüyse ve senet karşılığında para yada kredi kullanmak istiyorsanız birden oldukca seçenek mevcut. Hepimiz ise bu seçeneklerden en güvenilir olanları sizlere sunmaya çalışacağız. Senet karşılığında para veren kuyumcular ve çeşitli firmalar vardır. Mesela bu şirketlerden senet karşılığında para alabilirsiniz. Vasıta almak istiyorsanız ve bankalardan kredi çıkmıyorsa vasıta alacağınız firmanın kredi kuruluşu yardımıyla kredi kullanabilirsiniz. Mesela Fiatmarka bir vasıta alırken, Koç Finans kredisi ile senet karşılığında kredi kullanabilirsiniz. Sadece bu şirketlerin de kredi notunuzu sorgulayacağını ihmal etmeyin.

 

Bir öteki seçenek ise kuyumcular. İlinizde bulunan bazı kuyumcular ile görüşerek senet karşılığında borç para alabilirsiniz. Yazımızın devamında bu seçenekleri detaylı olarak inceleyeceğiz. Bazı kuyumcular belirli teminatlar göstermeniz halinde sizlere senet karşılığında borç para verebilir. Sadece kendini kuyumcu olarak tanıtan tefecilere karşı da kendinizi korumanız gerekiyor. Zira tefecilerden borç para almak oldukça sıkıntılı bir durumdur ve ilerleyen dönemlerde başınıza ciddi işler açabilir. Şimdi kuyumculardan senet karşılığında iyi mi borç para alınır gelin hep birlikte inceleyelim.

 

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular Var Mıdır?

 

 

Söylediğimiz şeklinde, senetle para veren bankalar yoktur. Bu sebeple değişik yöntemler ile borç para arayışının en mantıklı şekillerinden birisi de kuyumculardan senetle borç para almaktır.Sadece senetle borç para veren kuyumcuları bulabilmek için de epey araştırma yapmalısınız. Tanımadığınız birisi size kesinlikle borç para vermeyeceği için, senetle para alabilmek için kuyumcuların sizi tanıyor olması gerekebilir. Eğer tanıdık kuyumcunuz yoksa da, senet karşılığında altın satın alarak bu altınları bozdurabilirsiniz. Mesela senet ile altın satın alır, bu altınları bozdurarak altın borcu şeklinde bunu kuyumcuya ödemeye devam edebilirsiniz. Elbet belirli zararlarınız olsa da en mantıklı yöntemlerden birisi de budur. Senetle para veren bankalar.

 

Senetle altın satan kuyumcular adlı yazımızı okuyarak senetle altın alma mevzusunda detaylı informasyon sahibi olabilirsiniz. Senet karşılığında altın satın alarak da nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılayabilirsiniz. Senetle altın alarak bu altınları bozdurmanız durumunda gene elinize geçecek nakit para ile işlem yapabilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler, aklınıza takılan bölgeleri altta bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here