Ana sayfa Bankalar SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar

841
0

SMS ile Kredi, Telefondan SMS Kredi Başvurusu Kabul Eden Bankalar ve SMS anında kredi veren bankalar sıralaması, sms kredisi veren bankalar, sms ile süratli kredi kullanabileceğiniz bankaları yazımızda sizler için derledik. Bankacılık sektörünün gelişmesi ile birlikte nerede ise tüm bankalar dijitalleşmeye adım atmıştır. Gerek web bankacılığı, gerek telefon, gerekse de mobil bankacılık üstünden bir fazlaca hizmet vermekteler. Bunların başlangıcında da mobil bankacılık geliyor. Mobil kullanım oranının git gide artmasıyla birlikte tüm bankalar kredi ve kredi kartı başvurularını dijital ortamlar üstünden toplamaya başladılar. Bu yazımızda ise sms ile anında kredi veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Telefondan SMS Kredi Başvurusu iyi mi yapılır, SMS ile anında kredi veren bankalar hangileridir?

SMS ile Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Ilk olarak belirtmekte yarar var ki, nerede ise tüm bankalar sms ve mobil yöntemler ile kredi ve kredi kartı başvurusu kabul edebiliyor. Sadece tüm bankaların bu başvuruları kabul etmesi demek, kredinizin derhal onaylanacağı anlamını taşımıyor. Bazı bankalar kredi başvurularını sms kanalıyla almış olduğu vakit yalnızca ön onay olarak değerlendirebiliyor ve kredi başvurusunun devamı için sizleri şubelere çağrı edebiliyor. Durum bu şekilde olunca da bankalar sizlerden ek informasyon ve belgeler talep edebiliyor. Mesela aylık gelirinizin kafi gelmediği durumlarda bankalar ek teminatlar talep edebiliyor. Bu şeklinde durumların önüne geçebilmek için bu yazımızda yer vereceğimiz püf noktaları uygulayabilirsiniz. Peki sms ile anında kredi alabilmek için neler yapmalıyız? SMS ile kredi başvurusu yaptığımızda kredimiz anında onaylanır mı?

 

 

Kredi başvurularının değerlendirmeye alınabilmesi için bankalarla bir emek harcama geçmişinizin olması gerekiyor. Daha öncesinde bankalar ile çalışmanız olmadıysa ilk başvuruda reddedilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bundan dolayı bankalar kredi ve kredi kartı başvurularınızıdeğerlendirmeye alabilmek için ilk olarak siz değerli ziyaretçilerimizin geçmiş işlemlerinizi kısaca KKB’nizi denetim ederler. Daha öncesinde bu şekilde bir işleminize rastlamaz ise reddetme ihtimalleri oldukça yüksektir. Peki siciliniz bozuk da olsa, SMS ile anında kredi veren bankalar var mıdır? Bu bankalar hangileridir? Yazımızın devamında ise bu bilgilere yer vereceğiz.

SMS ile Anında Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

SMS ile kredi kullanmak istiyorsanız ilk olarak tercih etmeniz ihtiyaç duyulan banka, daha öncesinde çalışmış olduğunuz banka olmalıdır. Daha ilkin bir emek harcama geçmişinizin olduğu bankalar kredi değerlendirmelerinizi daha süratli yapar ve anında onay alabilirsiniz. Bu seçimi yaptıktan sonrasında ihtiyacınız olan kredi tutarını belirlemeniz gerekiyor. İhtiyacınız olan kredi tutarını iyi çözümlemeetmeniz gerekiyor ve ödemelerinizin aksamaya girmemesi için ihtiyacınızdan daha çok kredi tutarı da tercih etmemeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonrasında da SMS göndermek kalıyor. SMS ile anında kredi veren bankaları tercih ederseniz işleminizin daha süratli sonuçlanacağını hatırlatmakta yarar var.

Sıra geldi SMS göndermeye. Her bankanın SMS ile kredi verme sistemi farklılık gösterebiliyor. Bir çok banka kredi tutarı, tc kimlik detayları ile kredi başvurunuzu değerlendirmeye alabiliyor. Örnek vermek gerekirse, Kredi Tutarı boşluk TC kimlik numaranızı yazıp belirlenen SMS servisi numarasına ileti göndermektir. (10000 11111111111) şeklinde. Süratli sms kredisi veren bankaların numaralarını ise alt bölümde sizlerle paylaşacağız. Bu bilgilerden faydalanarak anında sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile Kredi Veren Bankalar Iyi mi Bildiri Gönderilir?

Bildiri gönderimi yaparak sms ile anında kredi kullanabileceğiniz bir fazlaca bankanın mevcut bulunduğunu söylemiştik. Şimdi de altta listeleyeceğimiz bankalardan size en uygun olanını seçerek sms gönderebilirsiniz. Vermiş olduğumuz bankalar arasından ilk olarak sizin çalışmış olduğunuz bankayı seçmenizi tavsiye ediyoruz.

 

  • Güvence Bankası – 3390
  • Denizbank – 3280
  • QNB Finansbank – 5030
  • YapıKredi – 4411
  • Akbank – 4425
  • OdeaBank – 8444

Yukarıda vermiş olduğumuz numaraları kullanarak anında sms kredisi başvrusu yapabilirsiniz. Sadece fazlaca dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan hususlardan birisi de fazlaca fazla kredi başvurusu yapmanın kredi notunuzu ve sicilinizi negatif yönde etkileyeceğidir. Mesela bir bankaya müracaat yapmış olup red yemiş olabilirsiniz. Elbet başka bankaları deneyebilirsiniz sadece dijital başvurular ile devam ederseniz bu başvurular da muhtemelen reddedilecektir ve kredi notunuz düşüş gösterecektir. Bu sebeple red gelmesi durumunda öteki başvurularınızı banka ile direkt görüşmeler sağlayarak yapabilirsiniz. Yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz, aklınıza takılan tüm soruları alt bölümde yer edinen yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here