Ana sayfa Bankalar Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019 Kesin Onay

Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019 Kesin Onay

621
0

Dinlence kredisi veren bankalar, dinlence için kredi veren bankalar, kati onaylı dinlence kredileri, 2019 yaz için dinlence kredi veren bankalar, tatile gitme kredisi veren bankalar hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bankalardan dinlence için kredi alınabilmektedir. Tatile çıkacak kişiler için dinlence kredisi fırsatını bankalar sağlamaktadır. Bazı bankalar dönemsel olarak dinlence kredisi vermektedir. Bunun yanı sıra bankaların gereksinim kredileriyle de tatile çıkma olanağı bulunmaktadır. Dinlence kredileri genel olarak bakıldığında gereksinim kredilerinden oluşmaktadır. Bankalar belirli dönemlerde bu biçim kampanyalar düzenleyerek gereksinim kredilerini dinlence kredisi adı altında müşterilerine sunmaktadır. Peki dinlence kredisi veren bankalar hangileridir?

Dinlence Kredisi Nedir?

happy family jumping together on the beach

Bilhassa yazları bankaların yaptıkları kampanya olan dinlence kredisi, kısa vadelerle en uygun kredi fırsatları sağlamaktadır. Bu dinlence kredisinin 36 aya kadar vadelendirme olanağı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bir çok banka taksit erteleme imkanı da sunmaktadır. Dinlence kredileri kampanya kredisi olmasından dolayı kredi harcaması ve sigortası standart olarak hesaplanmaktadır. Gene de bu krediler kampanya dahilinde sunuldukları için bir fazlaca pozitif yanları da bulunuyor.

 

Bankalar bu kredileri direkt verebildiği benzer biçimde anlaşmalı oldukları dinlence acenteleri ve dinlence siteleri vesilesiyle da verebilmektedir. Bu duruma örnek vermek gerekirse, büyük bir dinlence rezervasyon şirketi ile antak kalma yaparak müşterilerin dinlence firmasından rezervasyon yaparken de kredi kullanarak ödemelerini taksitli olarak yapma imkanı tanımaktadır. Ek olarak bu benzer biçimde bir durumda ertelemeli kredi benzer biçimde kampanyalar da ilave edilebiliyor.

Dinlence Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Neredeyse tüm bankalar, müşterileri için hazırlamış oldukları kampanyalar doğrultusunda dinlence için kredi kullandırabiliyor. Eğer hali hazırda çalışmış olduğunuz bankalar ve maaş aldığınız bankalar var ise ilk olarak bu bankaları tercih ederek kredinin daha süratli onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Ek olarak sizin için yazımızın devamında listeleyeceğimiz çeşitli banka kampanyaları yardımıyla kredi başvurusunda bulunabilir ve kredinizi anında kullanabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında ise dinlence kredilerine de öteki kredilerde olduğu benzer biçimde İnternet ve SMS yöntemiyle da müracaat yapılabiliyor.

YapıKredi Dinlence Kredisi Başvurusu

Dinlence kredisi veren bankalardan bir tanesi YapıKredi Bankası’dır. 36 aya varan vadelendirme imkanı bulunan bu kredi için geri ödeme tutarları ve aralıkları ihtiyaca gore belirlenebilmektedir. Dinlence için kredi başvurusu yapılabilmesi için lüzumlu olan belgeler şunlardır:

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Gelir belgesi,
 • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosu fotokopisi,
 • Özgür meslek sahipleri için son vergi levhası fotokopisi,
 • Emekliler için maaş cüzdanı fotokopisi,
 • Dinlence programı ile ilgili rezervasyon bilgisi.

Bu belgelerle birlikte kredi başvurusu meydana getiren kişilerin bu başvuruları 24 saat içinde sonuçlanabilmektedir. Dinlence kredisi başvurusu şu kanallar ile yapılabilmektedir:

 • YapıKredi İnternet sitesi,
 • Banka şubeleri,
 • YapıKredi alan kişi hizmetleri,
 • Kısa Bildiri (SMS)

YapıKredi web sitesi üstünden müracaat için buraya tıklayın.

VakıfBank Dinlence Kredisi Başvurusu

Müşterileri için tatile gitme kredisi sunan bir öteki banka ise VakıfBank’tır. Genel olarak devlet memurlarının da maaş almış olduğu banka olduğundan çeşitli kampanyalarda VakıfBank adını görmek mümkün. Eğer maaş hesabınız yada düzgüsel bir hesabınız var ise aşağıdaki şartları yerine getirerek derhal başvuruda bulunabilirsiniz. VakıfBank Dinlence Kredisi Müracaat için lüzumlu belgeler şunlardır;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Gelir belgesi,
 • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosu fotokopisi,
 • Özgür meslek sahipleri için son vergi levhası fotokopisi,
 • Emekliler için maaş cüzdanı fotokopisi,
 • Dinlence programı ile ilgili rezervasyon bilgisi.

Bu belgeler ile birlikte VakıfBank şubeleri, İnternet sitesi ve alan kişi hizmetleri ile iletişime geçerek anında kredi başvurusunda bulunabilir ve hızlıca onay alabilirsiniz.

ING Bank Dinlence Kredi Başvurusu

ING Bank da aynı şekilde öteki bankalar benzer biçimde dinlence için kredi sunan bankalar içinde yer verilmiştir. Ek olarak ING Bank ile anlaşmalı olan acenteler ile birlikte tercih yapmanız halinde extra %15 indirim uygulaması da bulunmaktadır. ING Bank dinlence kredileri müracaat için lüzumlu belgeler ise şunlardır;

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Gelir belgesi,
 • Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosu fotokopisi,
 • Özgür meslek sahipleri için son vergi levhası fotokopisi,
 • Emekliler için maaş cüzdanı fotokopisi,
 • Dinlence programı ile ilgili rezervasyon bilgisi.
Dinlence Kredisi Veren Öteki Bankalar

Dinlence kredileri çoğu zaman yazları olan kampanyalardır. Yaz ayları başlangıcında süregelen kapmayanlar, ödemeleri dinlence sonrasında yapabilme olanağı vermektedir. Dönemsel olarak dinlence kredisi verebilen bankalardan bir tanesi Akbank’tır. Tatilinizi şimdi yapın ödemenize sonrasında başlayın diyen Akbank dinlence kredisi, 3 ay erteleme fırsatı da vermektedir.

QNB Finansbank dinlence kredisi ise 10 bin TL’ye kadar 48 ay vade seçeneği sunmaktadır. QNB Finansbank alan kişi olan kişilere de daha düşük faiz oranlı dinlence kredisi vermektedir.

Dinlence dönemlerinde dinlence kredisi veren bir öteki bankalardan bazıları şunlardır:

 • Güvence Bankası,
 • İNG Bank,
 • İş Bankası,
 • Denizbank.

En uygun dinlence kredisi almak isteyen kişilerin kampanya dönemlerini takip etmesi gerekmektedir. Kampanyalar başladığı vakit kredi şartları ve faiz oranları da belirlenmektedir.

Tatile Gitmek İçin İhtiyaç Kredisi

Dönemsel olan dinlence kredisinin yanı sıra bankaların verdiği gereksinim kredisi ile de dinlence yapmak mümkündür. Mesela İş Bankası cep telefonu, bilgisayar, dinlence benzer biçimde her türlü gereksinim için kredi vermektedir. %2,60’tan süregelen faiz oranları olan bu kredi başvurusu, İşCep’ten, bankanın web şubesinden ya da banka şubelerinden yapılabilmektedir.

İhtiyaç kredisi veren bir öteki banka ise Halk Bankası’dır. Eğitim, ev, bilgisayar benzer biçimde birçok ihtiyacın karşılanabilmesi için kredi veren Halk Bankası, bu kredilerini hem emeklilere hem de kamu ve {özel sektör} çalışanlarına sunmaktadır. Halkbank gereksinim kredisi için lüzumlu olan belgeler şunlardır:

 • Kimlik belgesi: Nüfus cüzdanı, yeterlik yada geçişlik,
 • Gelir belgesi: Bordro, güncel vergi levhası, emeklilik maaş hesap cüzdanı benzer biçimde,
 • Ek gelir belgesi: Faiz geliri için hesap cüzdanı, kira gelir için tapu, kira kontratı fotokopisi.

Kredi başvurusu için maaşını Halk Bankası’ndan alan kişilerin gelir belgesi istenmemektedir. Lüzumlu belgeleri elde eden kişiler en yakın Halkbank şubesine giderek başvurularını yapabilmektedir.

 

Bunun yanı sıra kredi hesaplama işlemleri yapmak isteyen ya da iyi mi kredi alacağını öğrenmek isteyenler kişiler bankaların web sitelerinden detaylı data edinebilmekte ve başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Gene yazımızın devamında yer edinen hesaplama şekilleri yardımıyla de kolay yoldan kredi hesaplaması yapabilirsiniz.

Dinlence Kredileri Hesaplama ve Müracaat

Dinlence kredilerine başvurmak için minimum 500 TL, maksimum 30.000 TL tutarları aralığında başvurular yapabileceğinizi ihmal etmeyin. Bunun haricinde öteki tüm kredilerde olan harcamalar da müracaat esnasında kredilere ilave olacaktır. İhtiyaç kredisi senelik maliyet oranları %31,32 ile %40,20 içinde, vade aralığı ise 3 ay ile 36 ay içinde değişmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here