Ana sayfa Bankalar TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu

730
0

Türkiye Iktisat Bankası, şubesiz bankacılık sistemi CEPTETEB ile beraber, tıpkı Enpara şeklinde kampanyalar halletmeye ve kredi ürünleri sunmaya devam ediyor.

2017 Yılı içinde adını çoğunlukla duyacağımız TEB’in kredi ürünlerinden gerekseme kredilerini, 3 ay ertelemeli olarak da kullanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Türkiye’de QNB Finansbank ile süregelen 3 ay ertelemeli kredi ürünleri, günümüzde pek fazlaca banka tarafınca, gerekseme kredisi kategorisi altında sunulabiliyor.

Ek olarak Bkz: Ertelemeli Kredi Nedir?

Bu yazımızda, sizin için TEB’in sunmuş olduğu bu kredi hakkında detaylı bilgiler vermeye çaba edeceğiz. Siz de, bu krediye müracaat yapmak isterseniz, koşullar hakkında yazımızdan informasyon sahibi olabilirsiniz.

Tatile mi gideceksiniz? Acilen nakit ihtiyacınız var sadece ödemesini ötelemeli mi gerçekleştirmek istiyorsunuz? O halde, TEB yanınızda.

CEPTETEB ürünü ile gerekseme kredisi kategorisi altında 3 ay ertelemeli krediler sunan Türkiye Iktisat Bankası, uygun faiz oranları ile karşılaşabileceğiniz ödeme planları sunmaya da çaba etmiş.

Mümkün olan en süratli şekilde tarafınıza paranızı iletebilen TEB’de, bu parayı aldıktan 3 ay sonrasında ödemeye başlayabiliyor, böylece kolay bir şekilde ihtiyacınız olan şeyleri karşılamış oluyorsunuz.

 

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Özellikleri

TEB’in sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli kredinin bazı özellikleri, aşağıdaki şeklinde sunulabilir.

  • TEB’in 3 ay ertelemeli gerekseme kredisini 5000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz.
  • Kredide tahsis tutarı yoktur, tahsis tutarı ödemeksizin krediyi kullanabilmeniz, gene mümkündür.
  • Hali hazırda TEB ya da CEPTETEB müşterisi olan hepimiz için, kredi anında hesaba yatabilmektedir.
  • TEB 3 ay ertelemeli krediye müracaat süresi, ortalama on beş dakikanızı almaktadır ve bu bağlamda değerlendirildiğinde en kısa sürede verilen kredi ürünü olarak bilinir.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Hesaplama ve Faiz Oranları

TEB’in sunmuş olduğu 3 ay ertelemeli krediyi 5000 TL’ye kadar kullanabiliyorsunuz sadece faiz oranları, taksitler bağlamında değişim gösterebiliyor. Buna gore:

  • 24 Aya kadar taksit seçenekleri için %1,35
  • 24 Ay ve yukarısındaki taksit seçenekleri için %1,39 faiz oranını kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Tahsis tutarı almayan TEB’de, ek olarak yalnızca sigorta harcaması alınıyor ve bu sigorta harcaması, gene taksit sayısına bağlı olarak değişim gösteriyor.

177 TL’den 35 TL’ye kadar değişen bu sigorta tutarını, faiz ile endekslediğiniz ana borcunuza eklediğiniz zaman; TEB gerekseme kredisi için ödeyeceğiniz toplam borç ortaya çıkıyor.

Toplam borcunuzu taksit sayısına bölerek, aylık ödeyeceğiniz tutarı bulmanız da mümkün oluyor. Bunlarla uğraşmak istemezseniz, https://www.teb.com.tr/hesap-makineleri/ bağlantısından TEB’in sunmuş olduğu hesaplama araçlarını da kullanabilirsiniz.

TEB 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

TEB’de 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapmak için, aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.

  • İnternet / Mobil Şube: Bir TEB ya da CEPTETEB müşterisi iseniz direkt olarak mobil uygulama ya da web bankacılığı üstünden “krediler > müracaat” yolunu izleyerek 3 ay ertelemeli kredi başvurusuyapabilirsiniz.
  • Şubeler: Herhangi bir TEB şubesinden de krediye müracaat yapabilmeniz mümkündür.
  • Telefon: Son olarak, TEB ilkin alan kişi hattı 0850 200 0666 numarasını çevirerek, kredi başvurunuzu uzaktan gerçekleştirmeniz mümkündür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here