Ana sayfa İhtiyaç kredileri TEB Evlilik Kredisi Başvurusu

TEB Evlilik Kredisi Başvurusu

840
0

Bankacılık sektöründe çeşitli kampanyalara imza atan Türk Iktisat Bankası, müşterilerinin gereksinimlerine ehemmiyet veren bir finansal kurumdur. Bankanın müşterileri çoğu zaman kredi ve kredi kartı ürünlerindeki düzenlenen avantajlı kampanyaları yakından takip etmektedir.

Bu sebeple TEB, avantajlı kampanya paketlerinin yanı sıra cazip ödeme alternatifleriyle de kişilere birçok alternatif üretmektedir. İhtiyaca hususi düzenlenen krediler içinde yer edinen TEB evlilik kredisi de bunlardan biridir. Uzun süredir evlilik planı icra eden fakat gereksinimler için nakit parayı oluşturmayan kişilere evlilik kredisi verilmektedir.

TEB Evlilik Kredisi Iyi mi Alınır?

Evlilik düşsel kurarken, bu düşsel finansal sıkıntılardan dolayı gerçekleştiremeyenlere Türk Iktisat Bankası finansman kullandırarak destek olmaktadır. Sizler de ekonomik problemler sebebiyle düğün, tören, balayı, takı şeklinde ihtiyacınız olan şeyleri karşılayamıyor ve bu yüzden düğün yapamıyorsanız TEB evlilik kredisinden yararlanabilirsiniz.

Türk Iktisat Bankası tarafınca sağlanan düğün kampanyalarından yararlanmak ve mutlu bir halde dünya evine girmek istiyorsanız uzun süredir bu bankanın müşterisi olmanıza gerek kalmamıştır. Mevcut müşteriler şeklinde yeni alan kişi olma isteğinde olanlarda TEB evlilik kredisi başvurusu yaparak harcamaları için lüzumlu meblağı elde edebilirler.

TEB Evlilik Kredisi Almak İçin Lüzumlu Şartlar

TEB evlilik kredisini alabilmek için evlenecek olan çiftlerden başvuruda bulunan kişinin 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Bunun için lüzumlu olan belge de nüfus cüzdanı ya da yeterlik fotokopisidir. Bankanın krediyi verebilmesi için temel olarak bakılacak olan ikinci husus ise kişisel kredi notunuzdur.

Geçmiş kredi ve kredi kartı ödeme bilgilerinizin veri olarak bir yerde toplanması sonucunda puanlama sistemi ile kredi notunuz hesaplanmaktadır. Türk Iktisat Bankası ’da bu nota bakarak hangi alan kişi grubunda yer aldığınızı inceler ve krediyi sorunsuz geri ödeyip ödeyemeyeceğinize karar verir.

Ek olarak müracaat icra eden kişinin emek harcama şeklini ve gelirini ibraz edecek olan belgenin de şubeye teslim edilmesi gereklidir. Mesela ücretli çalışan müracaat sahipleri için maaş bordrosu antetli kağıtla bildiriliyorsa firmanın imza sirküleri beyan edilmelidir.

TEB evlilik kredisi almak için lüzumlu şartlar ve beyan edilmesi mecburi belgeler hakkında detaylı data almak isterseniz 444 0 666 Telefon Şubesi’ni arayabilirsiniz…

TEB Evlilik Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Klasik şubeler vesilesiyle başvuruda bulunmak için en yakın Türk Iktisat Bankası şubesini ziyaret etmeniz ve talebinizi iletmeniz kafi olacaktır. Kaliteli hizmet sunabilmek için bankanın tüm mensupları, alan kişi ile yakından ilgilenmekte ve evlilik kredisiyle ilgili sorulan tüm sorulara eksiksiz cevap vermektedirler.

Bu yüzden düğün için ihtiyaç duyulan meblağı ve emek harcama şeklinize nazaran aylık gelirinizi bireysel banka personeline şeffaflık ile dile getirdiğinizde, eğer kredi kullanmanıza engel bir durum yok ise görevli en uygun ödeme alternatifleriyle size destek olacaktır.

Evlilik kredisi başvurusunu TEB web bankacılığı kanalıyla yapmak isteyenler ise ilk olarak giriş için lüzumlu kişisel detayları edinmelidirler. Etken olarak web bankacılığı kullanıcısıysanız derhal TEB online şubeye giriş yaparak, platformda yer edinen menü yardımıyla başvurunuzu iletebilirsiniz.

Müracaatınızın arkasından çoğu zaman 1 iş günü ile 3 iş günü içinde alan kişi olarak incelemeniz tamamlanır ve sonucunuz SMS’le ya da şubeden aranarak tarafınıza bildirilir. Bu bildirim yapılana kadar TEB kredi başvurusu sorgulama servislerinden yararlanarak, başvurunuzu rahatça takip edebilir ve hangi aşamada bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here