Ana sayfa Bankalar Telefon Kredisi Veren Bankalar (36 Ay Vade)

Telefon Kredisi Veren Bankalar (36 Ay Vade)

644
0

Telefon kredisi, 36 ay vadeli telefon kredisi, düşük faizli telefon kredisi, taksitli telefon almak için kredi veren bankalar ve telefon kredisi veren bankalar hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Telefonlardaki taksit seçeneklerinin devamlı olarak güncellendiğini tamamımız biliyoruz. Operatör firmalar tarafınca sağlanan faturalı hattın üstüne telefonlarda bile taksit seçenekleri kısıtlanmış, 3 – 6 ay içinde düzenlenmişti. Daha sonrasında ise 2018 kasım ayında tekrardan 12 aya çıkarılmış ve tüketicinin eli hafifletilmişti. Durum bu şekilde olunca da telefon almak isteyen ve nakit sıkıntısı çeken bireyler oldukça zorlanmış, telefon alabilmek için değişik arayışlara girmişti. Eğer siz de taksitle telefon almak istiyorsanız bankaların sunmuş olduğu telefon kredilerine göz atabilirsiniz. Peki telefon kredileri nedir? Telefon kredisi veren bankalar var mıdır? 36 ay vade ile telefon kredisi çekebilir miyim?

Telefon Kredisi Nedir?

Telefon kredisi, telefon alabilmek amacıyla bankalardan kullanılabilecek bir kredi seçeneğidir. Telefon kredilerinde de mantık gereksinim kredileri ile aynıdır. Aslına bakarsanız telefon kredisi isminde bir kredi seçeneği yoktur, gereksinim kredileri adından da anlaşılabileceği suretiyle müşterilerin gereksinimlerine nazaran çeşitli kampanya adları ile bankalar tarafınca revize edilir ve müşterilere sunulur. Bu kredilerin genel adına ise alışveriş kredileri diyebiliriz. Alışveriş kredisi, günlük gereksinimlerimizi karşılamak adına kullanabileceğimiz kredi seçenekleri olarak gösterilebilir.

 

Telefonlardaki bu taksit kısıtlamaları olunca da bireyler naturel olarak değişik seçenekler kullanarak telefon gereksinimlerini karşılamak istiyor. Bu şeklinde durumlarda hem bankanın hem de ürün satan mağazaların antak kalma yaparak çeşitli kampanyalar yaptığını söyleyebilir. Bu yazımızda ise hem bankaların, hem de teknoloji mağazalarının çeşitli kampanyalarını görebilir ve size en uygun kampanya ile alışveriş kredinizi kullanabilirsiniz.

Sıfır Faizli Telefon Kredisi Veren Bankalar?

Kredi kullanarak telefon almak isteyenler ilk olarak elbet faiz oranlarına bakacak ve en uygun faiz oranına haiz olan bankayı tercih edecektir. Sadece yazımızın ilk bölümlerinde de bahsettiğimiz şeklinde bazı teknoloji mağazaları ve bankalar tarafınca meydana getirilen anlaşmalar ile sıfır faizli kredi kullanmanız bile mümkündür. Peki sıfır faizli telefon kredisi kullanabilmek için ne yapmalıyız? Sıfır faizli telefon kredisi veren bankalar hangileridir?

Vatan Bilgisayar Sıfır Faizli Telefon Kredisi Kampanyası

Vatan BilgisayarFibabanka ile yapmış olduğu antak kalma ile müşterilerine sıfır faizli telefon kredisi imkanı sunuyor. Seçeceğiniz herhangi bir telefon için 12 ay taksit seçeneği uygulanabilmesi için de kredinize yaşam sigortası yapma zorunluluğunuz bulunuyor. Kampanya şimdilik tüm vatan bilgisayar mağazalarında 31 aralık evveliyatına kadar geçerli. Sadece geçmiş kampanyaları da göz önünde bulundurarak vatan bilgisayar mağazasının devamlı olarak bu biçim kampanyalar yaptığını söylemek mümkün.

Telefon Kredisi Müracaat

Vatan Bilgisayar sıfır faizli telefon kredisine başvurmak için VATAN boşluk TC Kimliknumaranızı 3422 numarasına SMS gönderebilir ve anında netice alabilirsiniz. Bu işlem için vatan mağazasına gitmenize gerek kalmamıştır. Evinizden bu işlemi yapabilir, pozitif yönde bir ileti almanız halinde telefonunuzu satın almak için mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Telefon Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Bu biçim kampanyaların haricinde kredi kullandırarak telefon sahibi olmanızı elde eden bankalar da vardır. Bu bankalardan faiz oranı düşük olanları seçebilir ve size en uygun olanından kredi kullanabilirsiniz. Faiz oranları gereksinim kredilerinden birazcık daha düşüktür.

  • DENİZBANK Alışveriş Kredisi

DenizBankMedia Markt ile yapmış olduğu antak kalma ile tüm alışveriş ihtiyacınız olan şeyi 36 aya kadar taksitlendiriyor. Media Markt mağazalarında bulunan DenizBank Kredi Köşesini ziyaret ederek o an yaptığınız alışverişinizi anında taksitlendirebilir, 1 TL bile ödemeden alışverişinizi yapmış olup mağazadan ayrılabilirsiniz. Bu kredi seçeneğini tercih ederek telefon da alabilir, minimum 5, maksimum 36 ay olarak taksitlendirebilirsiniz. Vade seçeneklerine nazaran faiz oranları ise değişiklik göstermektedir.

Bu krediye müracaat yapabilmek için DenizBank yada Media Markt’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Müracaat yapabileceğiniz  web sitesi bağlantısını aşağıda sizler için paylaşıyoruz. Müracaat yapmadan ilkin kredinin tüm detaylarını ve şartlarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Media Markt Kredi Başvurusu: Buraya Tıklayın

  • İş Bankası Telefon Kredisi

İş Bankası da, herhangi bir mağaza ile antak kalma yapmadan dilediği yerden alışveriş yapmak isteyen müşterileri için bir kredi seçeneği düzenlemiştir. İş Bankası’ndan 36 aya kadar vade seçenekleri ile 1.22 faiz oranları ile kredinizi kullanabilir ve size en uygun fiyat teklifini veren mağazadan telefon alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu kredi hakkında detaylı bilgiyi İş Bankası resmi web sitesinden edinebilir, şubeleri direkt ziyaret edebilirsiniz.

Bankalar Haricinde Telefon Kredisi Veren Bölgeler Var Mıdır?

Bankaların haricinde da kredi kullanabileceğiniz bazı seçeneklerin bulunduğunu söylemek mümkün. Mesela faturalı hattınız üstünden kredi kullanabilirsiniz. Bunun için faturalı hatta kredi isminde yazımızı okuyabilir ve detaylı informasyon alabilirsiniz. Bunun haricinde bankalar ile siciliniz bozuk ve kredi kullanamayacak durumda iseniz de senetle kredi isminde kısmı ziyaret ederek bankalara alternatif kredi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Sadece bazı durumlarda dolandırıcılara da dikkat etmeniz gerekiyor. Mesela sizden ön ödeme yapmanızı talep ederek kredi kullandıracağını iddia eden bazı firmalar da bulunuyor. Bu biçim bir yöntem kesinlikle yoktur! Ön ödeme yaptıktan sonrasında bahsi geçen firmalar muhtemelen tekrar sizinle görüşmeyecek, her yerden engelleyecektir. Ön ödeme yapmanızı isteyen firmaları iyi araştırmanızı ve bu biçim firmaların yasal olup olmadığını kesinlikle öğrenmeniz icap ettiğini hatırlatmakta yarar var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here