Ana sayfa Bankalar Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

1097
0

İş Bankası, Türkiye’de kredi kartı verebilen bankalardan bir tanesi olmakla birlikte, kim bilir en fazla kredi kartı kampanyası meydana getiren bankalardan biri. Bakıldığında, bilhassa öğrencilere yönelik kampanyaları ve kredi kartları ile dikkat çeken İş Bankası’nın “İş’te Üniversiteli” adı verdiği kartta, her ay bol miktarda kredi kartı puanı kazandıracak ve anlaşmalı şirketlerle indirim kazanabileceğiniz kampanyalar bulunuyor.

Bunlar değerlendirildiğinde, İş Bankası kredi kartı almanın fazlaca iyi bir tercih olacağı belirtilebilirken, İş Bankası’nda kredi kartınızın limitini yükseltmek pek kolay değil ve pek oldukça kritere bu bağlamda gerekseme duyuluyor.

Bu yazımızda, sizler için Türkiye İş Bankası kredi kartı limiti yükseltme işlemlerine değinecek; kart limitinizi hangi koşullarda yükseltebileceğinizi açıklamaya çaba edeceğiz. Siz de kredi kartı limitinizi yükseltmekistiyorsanız, yazımızı okumaya devam ederek detaylı informasyon sahibi olabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Ilk olarak, limitinizi yükseltebilmek için tertipli ve olabildiğince “tam” ödemeler yapmak zorundasınız. Düzensiz ve devamlı asgari tutarda ödenenen kredi kartı borçları bulunan bir kredi kartı ürününün limiti, genel anlamda hiçbir banka tarafınca yükseltilmemektedir. Tertipli ödeme yapanlardansanız, aşağıdaki yollarla limit yükseltme başvurusu yapabilirsiniz.

İnternet Şubesi ve İşcep ile kredi kartı limiti yükseltme

İnternet şubenizden ya da mobilde kullanabileceğiniz İşcep uygulamanızdan, kredi kartlarım kısmına girerek “limit arttırma talebi ver” butonunu kullanabilirsiniz. Bu ve buna benzer cümlelerle oluşturulmuş bir limit arttırma butonu, muhakkak bulunmaktadır.

Satın alan Hizmetleri ile kredi kartı limiti yükseltme

İnternet şubenizde ya da mobil uygulamada, limit arttırım talebi butonunu bulamadıysanız;  0850 724 0 724numarasından destek alarak limit arttırım talebi yapabilirsiniz. Genel anlamda telesekreter kısmında da limit arttırma talebi verebildiğiniz yönlendirmeler bulunmaktadır sadece bulamazsanız, operatörle görüşebilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Her şeyden ilkin, İş Bankası kredi kartı limitinizi iyi mi öğrenebileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Bunu, aşağıdaki yollardan gerçekleştirebilirsiniz.

  1. İnternet Şubesi: isbank.com.tr üstünden kullanıcı panelinize giriş yaparak, kredi kartlarım sekmesinden, kredi kartlarınızı ve onlara dair detaylı detayları görebilirsiniz. Limitiniz de burada yazabilmektedir.
  2. İşcep: Android ve iOS cihazlarda İşcep uygulaması ile kullanıcı panelinize giriş yaparak, gene web şubesindeki “kredi kartlarım” yolu ile kart bilgilerinizi görebilirsiniz.
  3. Satın alan Hizmetleri: 0850 724 0 724 Numaralı İşbank satın alan hizmetlerini arayarak, kredi kartınız hakkında detaylı informasyon edinebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here