Ana sayfa Bankalar Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

557
0

Son zamanlarda değişen teknolojinin süratli gelişimi ile kredi kartı kullanıcılarının ve esnafımızın işini kolaylaştırmak adına yazar kasalar daha kullanışlı hale getirilerek pos cihazları ile birleştirildi. Böylelikle tek bir yazar kasa içine değişik bankaların kodları ilave edildikten sonra tüm bankaların çekimleri bu mobil yazar kasalar üstünden gerçekleştirilebilir hale geldi. Sadece yazar kasa pos cihazlarının ücretleri de maalesef şuan için birazcık pahalı. Peki ücretsiz yazar kasa pos cihazı veren bankalarvar mıdır? Yazar kasa pos cihazını ücretsiz bir şekilde alabileceğimiz bölgeler ve bankalar hangileridir? Yazımızda sizlere parasız bir halde yazar kasa pos aleti alabileceğiniz bankaları aktaracağız.

Yazar Kasa Pos Cihazları Mecburi Mudur?

Yeni nesil yazar kasa pos cihazları tüm esnafımız tarafınca yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bilhassa de 2016 yılı ve sonrasında vergi mükellefi olan esnaflar için mecburi kılınmıştır. Durum bu şekilde olunca da yeni esnafımız bu masrafın altına girmek zorunda kalıyor. Biz de parasız bir halde yazar kasa pos aleti alabileceğiniz bankaları sizlere sunacağız. Bu sistem her ne kadar masraflı bir sistem olsa da yazar kasa posların her bir modelinin de değişik özellikleri bulunuyor. Çalışmakta olduğunuz iş koluna gore bazı farklılıklar göstererek günlük iş hayatında yaşadığınız durumları oldukça kolay hale getiriyor.

 

Ücretsiz Yazar Kasa Pos Cihazı Veren Bankalar

Yeni nesil yazar kasa pos cihazlarını alabilmek için bazı şartları karşılıyor olmanız gerekiyor. Ilk olarak bu şartları sizlere aktaralım. Alttaki listeden herhangi bir eksiğiniz yoksa yazar kasa posalabilmeniz için herhangi bir engel yoktur.

  • Maliye bakanlığından yeni nesil pos cihazları için izin belgesi
  • Banka başvurusu
  • Aygıt alındıktan 90 gün sonraki dönemde izin alınması ve kayıt
  • Aygıt alındıktan sonrasında çalıştığınız bankalara giderek uygulama eklettirmek

Bu şartlar yerine getirilmişse yazar kasa pos almanız için bir engel kalmıyor. Şimdide gelelim parasız bir halde yazar kasa pos veren bankalara. Bu bankalar belirli kampanyalar ile pos cihazını ücretsiz bir şekilde verebiliyor sadece yazar kasalar extra tutara doğal olarak olabiliyor.

  • Vakıfbank
  • TEB Bankası
  • Güvence Bankası

Üstte listelediğimiz 3 banka ile parasız bir halde yazar kasa pos sahibi olabilirsiniz. Bu bankalar Bonus ve World hususi durumunu de barındırdığı için bu bankalar ile çalışmanız durumunda tercih ettiğiniz bankaya gore Bonus ve World üye iş yeri olabilirsiniz. Sadece belirtmekte yarar var, bankaların elde etmiş olduğu parasız hizmet yalnızca pos aletinden ibarettir. Fazladan olarak yeni nesil yazar kasa almak istemeniz durumunda ücret yansıtılacaktır. Bu cihazları bankalar haricinde haricen de alarak kullanabilirsiniz. Parasız yazar kasa pos aleti veren bankalar listemizi içeren yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here