Ana sayfa Bankalar Vakıfbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Vakıfbank Kredi Kartı Limiti Yükseltme

4574
0

Türkiye’de uzun süredir hizmetlerine devam eden, devlet destekli ve güvenilir bankalardan Vakıfbank’ın geçtiğimiz yıllarda vizyonunu değiştirdiğini, gözden geçirme emekleri kapsamında kredi kartlarında da değişimler yaptığını görmüştük.

Taraftarlar için kartları bulunan, bunun yanında memurlar için ayrı, öğrenciler için ayrı pek oldukca kredi kartı ürününü sunup portföyünü genişleten Vakıfbank’ta kredi kartı limiti yükseltme işlemi de oldukça kolay yapılabiliyor.

Eğer, kredi kartınızı tertipli kullanıyorsanız, tertipli ödemeler gerçekleştiriyorsanız, Vakıfbank kredi kartı limiti yükseltme işlemi birkaç adımda yapılabilir.

Bu yazımızda, iyi mi bu işlemi yapabileceğinizi, bunun yanında kredi kartı limitinizi iyi mi öğrenebileceğinizi de tarafınıza açıklayacağız.

Vakıfbank Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Yukarıda da belirttiğimiz benzer biçimde, kredi kartı limitinizi yükseltmek istiyorsanız ilk olarak tertipli ödemeler gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Asgari değil her ay tam olarak ödemelerinizi yapıyorsanız, bu ödemeleri geciktirmiyorsanız; aşağıdaki yollarla Vakıfbank kredi kartı limiti yükseltme yapabilirsiniz.

İşlemlerden ve kredi kartı limit yükseltme durumundan herhangi bir komisyon alınmayacağını, kartınızın özelliklerinin değişmeyeceğini de ek olarak belirtelim.

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Vakıfbank’ın web şubesinden veya mobil uygulamanızdan “kredi kartlarım” sekmesine girerek, “limit arttırma” seçeneğini bulabilir ve bu butonu tıklayarak, limit arttırımı başvurusu yapabilirsiniz. Eğer onaylanırsa, tarafınıza bir mesajla bilgilendirme yapılır ve limitiniz yükseltilmiş olur.

Satın alan hizmetlerinden kredi kartı limiti yükseltme

Vakıfbank alan kişi hizmetleri 0850 222 0 724 numaralı hatta, sizlere destek için var! Kredi kartı limiti yükseltme işlemlerini, canlı destek operatörü ile görüşerek yapabilirsiniz.

ATM’lerden kredi kartı limiti yükseltme

Vakıfbank ATM’sinde kredi kartınızla işlem yaparak “kart bilgilerim” veya “başvurular” sekmesinden, kredi kartı limit arttırımı başvurusunda bulunmanız mümkündür.

Vakıfbank Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Vakıfbank’tan bir kredi kartına sahipseniz ve limitini öğrenmek istiyorsanız, aşağıdaki yolları kullanabilirsiniz.

  • Satın alan Hizmetleri: Telefonunuz yakınlardaysa, 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank alan kişi hizmetlerini arayarak telesekreter üstünden veya canlı alan kişi operatörü ile görüşmenizde, Vakıfbank kredi kartı limitinizi öğrenebilirsiniz.
  • ATM: Vakıfbank ATM’lerinden kredi kartınızla işlem yaparak da limitinizi öğrenmeniz mümkün. Gerek borç ödeme, gerekse kart detayları sekmesinde, Vakıfbank kredi kartı limitiniz görünebilmektedir.
  • İnternet / Mobil Uygulaması: Vakıfbank’ın hem web sitesinde hem de Android, iOS için sunmuş olduğu mobil uygulamaları içinde kredi kartı bilgileriniz mevcuttur. Bir alan kişi olarak kendinize ilişkin bilgilendirme ve online bankacılık panelinizden, kredi kartı limitinizi öğrenebilmeniz mümkündür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here