Ana sayfa Bankalar Vakıfbank(Worldcard) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Vakıfbank(Worldcard) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

529
0

Kamu bankaları içinde en oldukça tercih edilen bankalarda olan Vakıfbank üstünden almış olduğunuz kredi kartlarınızın yada Vakıfbank bankamatik kartlarınızın şifresini almak için bankanın belirlemiş olduğu şekilleri kullanabilirsiniz. Vakıfbank’ın müşterilerine kart şifresi almak için hizmet sunmuş olduğu birçok yöntemin bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Vakıfbank kart şifresi iyi mi alınır?

Vakıfbank Kredi Kartı Gizyazı Alma

Vakıfbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarının şifresini almak için bilhassa en oldukça tercih edilen yöntemin Vakıfbank kredi kartı gizyazı alma SMS yöntemiyle yapılmaktadır. SMS ile cep telefonlarınızın SMS kısmına giriş yaptıktan sonrasında SIFRE yazıp bir boşluk bırakmanız ve kartınızın kart numarasını yazdıktan sonrasında 5724 numaralı SMS hattına ileti göndererek alabilirsiniz.

SMS yönteminin haricinde bankanın 7 gün 24 saat hizmet veren davet merkezlerini de arayarak istediğiniz zaman istediğiniz yerden kredi kartı şifrenizi alabilirsiniz. Bunun için Vakıfbank davet merkezi olan 0850 222 0 724 numaralı telefonu aramanız kafi olacaktır.

Vakıfbank Bankamatik Kartı Gizyazı Alma

Vakıfbank bankamatik kart şifresi alma işlemini yapmak için bankanın SMS sistemi üstünden, Telefon bankacılığı üstünden, mobil bankacılık şu demek oluyor ki web bankacılığı üstünden gizyazı temini yapabilirsiniz.

Vakıfbank bankamatik kart gizyazı alma SMS yöntemiyle yapmak isteyenler için izlemesi ihtiyaç duyulan yolları açıklamak istiyoruz. Vakıfbank’ın SMS hattı olan 5724 numarasına kullanmakta olduğunuz ve şifresini almak istediğiniz Vakıfbank kart numaranızı yazmanız gerekmektedir. Bunun için SMS kısmına büyük harfler ise SMS yazdıktan sonrasında kart şifresi almak istediğiniz kartınızın numarasını yazarak 5724’e SMS göndererek kartınızın yeni şifresini alabilirsiniz.

Bunun haricinde Vakıfbank davet bankacılık numarası olan 0850 222 0 724 numaralı telefon üstünden alan kişi danışmanlarına bağlanarak buradan da istediğiniz zaman kartınıza ilişik gizyazı işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun haricinde Vakıfbank bankamatik kart şifresi almak için bir öteki yöntemde bankanın web şubesi üstünde yer edinen gizyazı alma ve bloke kaldırma bölümünde yapılmaktadır.

Vakıfbank Kart Şifremi Unuttum?

Vakıfbank kredi kartınızın yada bankamatik kartınızın şifresini unutmanız durumunda bankanın SMS hizmetini, şubelerini, telefon bankacılığını ve web mobil uygulaması ile web bankacılığını kullanarak kart şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Kart şifrenizi aldıktan sonrasında sizlere tek kullanımlık gizyazı verecek olan banka şubesinden aldığınız süre yapmanız ihtiyaç duyulan bankanın en yakın ATM’sine giderek buradan şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Vakıfbank kart şifresi almak istediğiniz süre bu yöntemler haricinde mobil bankacılık şifreniz bulunuyorsa cep telefonlarınızdan da şifreyi derhal alarak kredi kartınız yada bankamatik kartınız ile bankacılık işlemlerine devam edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here