Ana sayfa Bankalar Vakıfbank(Worldcard) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Vakıfbank(Worldcard) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

224
0

Kamu bankaları arasında en çok tercih edilen bankalarda olan Vakıfbank üzerinden almış olduğunuz kredi kartlarınızın veya Vakıfbank bankamatik kartlarınızın şifresini almak için bankanın belirlemiş olduğu yöntemleri kullanabilirsiniz. Vakıfbank’ın müşterilerine kart şifresi almak için hizmet sunduğu birçok yöntemin bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Vakıfbank kart şifresi nasıl alınır?

Vakıfbank Kredi Kartı Şifre Alma

Vakıfbank’ın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartlarının şifresini almak için özellikle en çok tercih edilen yöntemin Vakıfbank kredi kartı şifre alma SMS yoluyla yapılmaktadır. SMS ile cep telefonlarınızın SMS bölümüne giriş yaptıktan sonra SIFRE yazıp bir boşluk bırakmanız ve kartınızın kart numarasını yazdıktan sonra 5724 numaralı SMS hattına mesaj göndererek alabilirsiniz.

SMS yönteminin dışında bankanın 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezlerini de arayarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden kredi kartı şifrenizi alabilirsiniz. Bunun için Vakıfbank çağrı merkezi olan 0850 222 0 724 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Vakıfbank Bankamatik Kartı Şifre Alma

Vakıfbank bankamatik kart şifresi alma işlemini yapmak için bankanın SMS sistemi üzerinden, Telefon bankacılığı üzerinden, mobil bankacılık yani internet bankacılığı üzerinden şifre temini yapabilirsiniz.

Vakıfbank bankamatik kart şifre alma SMS yoluyla yapmak isteyenler için izlemesi gereken yolları açıklamak istiyoruz. Vakıfbank’ın SMS hattı olan 5724 numarasına kullanmakta olduğunuz ve şifresini almak istediğiniz Vakıfbank kart numaranızı yazmanız gerekmektedir. Bunun için SMS bölümüne büyük harfler ise SMS yazdıktan sonra kart şifresi almak istediğiniz kartınızın numarasını yazarak 5724’e SMS göndererek kartınızın yeni şifresini alabilirsiniz.

Bunun dışında Vakıfbank çağrı bankacılık numarası olan 0850 222 0 724 numaralı telefon üzerinden müşteri danışmanlarına bağlanarak buradan da dilediğiniz zaman kartınıza ait şifre işlemlerini yapabilirsiniz. Bunun dışında Vakıfbank bankamatik kart şifresi almak için bir diğer yöntemde bankanın internet şubesi üzerinde yer alan şifre alma ve bloke kaldırma bölümünde yapılmaktadır.

İlginizi çekebilir :   60.000 TL’ye En Çok Faiz Veren Bankalar (Güncel 2019 Oranları)

Vakıfbank Kart Şifremi Unuttum?

Vakıfbank kredi kartınızın veya bankamatik kartınızın şifresini unutmanız durumunda bankanın SMS hizmetini, şubelerini, telefon bankacılığını ve internet mobil uygulaması ile internet bankacılığını kullanarak kart şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Kart şifrenizi aldıktan sonra sizlere tek kullanımlık şifre verecek olan banka şubesinden aldığınız zaman yapmanız gereken bankanın en yakın ATM’sine giderek buradan şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir.

Vakıfbank kart şifresi almak istediğiniz zaman bu yöntemler dışında mobil bankacılık şifreniz bulunuyorsa cep telefonlarınızdan da şifreyi hemen alarak kredi kartınız veya bankamatik kartınız ile bankacılık işlemlerine devam edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here