Ana sayfa Bankalar Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu

747
0

Derhal her teknoloji marketi, artık kredi kartı ile taksit yapılmasının engellenmesi sonucunda, kendilerine değişik yöntemler arıyor ve bu şekilleri kullanarak taksitli satış hayata geçirmeye çalışıyorlar. Aksi durumda maalesef herhangi bir şekilde direkt satış yapamıyorlar, zira teknoloji marketlerinde bulunan 7’den 70’e teknolojik ürünün tutarları da, ucuzdan, oldukca pahalıya dek değişim gösterebiliyor.

Bu fiyat kartelasında, kendisine mesela ev beyazperde sistemi ve tv almak isteyen biri; oldukca varlıklı değilse, hakkını vererek üretilen ve iyi bir fiyata satılan bu ürünleri direkt, nakit parayla alamayabilir. Bu uğurda kredi kartını kullanmak isteyen herhangi biri, kullanamadığı şu yıllarda teknoloji marketlerinin çözümlerinden faydalanacaktır.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar Odeabank kredisi. Dakikalar içinde başvurup haiz olabileceğiniz bir kredi ürünü olarak, Vatan Bilgisayar kredisiyle, düşük faizlerle istediğiniz teknolojik ürüne geniş vadelerle haiz olabilirsiniz.

Bugünkü yazıda sizler için Vatan Bilgisayar’da taksitli alışveriş imkanı sunan Odeabank kredisine müracaat sürecini ve yapmanız gerekenleri aktaracağız. Siz de, teknoloji mağazasından taksitli ürünler satın almak istiyorsanız, yazıya devam edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Fibabanka Kredi Başvurusu

Vatan Bilgisayar’dan Odeabank Kredisiyle Alışveriş Iyi mi Yapılır?

Vatan Bilgisayar içinde, istediğiniz derhal her ürünü Odeabank Vatan kredisiyle, uygun taksit ve düşük faiz oranlarıyla satın alabildiğinizi belirtmiştik. Odeabank ortaklaşa iş ile verilen bu hizmeti alabilmek için, ilk olarak alacağınız ürünü belirlemeniz gerekiyor.

Bunun için herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına gidebilir ve isterseniz internetten seçtiğiniz bir ürünün stoklarında olup olmadığını öğrenebilir; isterseniz seçiminizi, stokta mevcud ürünler üstünden gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemden derhal sonrasında, yapmanız ihtiyaç duyulan şey bu ürünü satın almak istediğinizi personele belirtmektir.

Personele, durumunuzu açıklarken, herhangi bir kredi kartınızın bulunmadığını ve Vatan Computer Krediürününden yararlanmak istediğinizi, bundan dolayı ürünü yalnızca taksitle alabileceğinizi de ek olarak bildirmeniz gerekiyor.

Zira bu ürünü taksitle almak istiyorsanız, kredi ürününe başvurmanız gerekecektir. Personel sizlere kısa sürede destek olarak, kredi başvurusunu yapabilmeniz için yönlendirecek ve gerekenleri, gene size belirtecektir. Bu sayede, siz de kısa süreli bir mola verebilir ve kendisini dinleyebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu

Gelelim, kredi başvurusu sürecine. Vatan Bilgisayar içinde, genel anlamda hafta sonları bulunmayan sadece hafta içi her gün orada olabilen, mesai saatleri içinde yakalayabilirseniz görüşebileceğiniz bir Odeabank yetkilisi bulunabilmektedir.

Kendisine ayrı bir masa açılmıştır muhtemelen ve personel sizi eğer oradaysa, bu yetkiliye yönlendirecektir. Bu yetkili vasıtasıyla kredi başvurunuzu yapabilmek oldukca rahat, herhangi bir işleme gerek kalmaksızın yalnız kimlik belgenizle tarafınıza kredi çıkıp çıkmayacağını dakikalar içinde öğrenebilir ve ürününüzü satın alabilirsiniz.

Sadece, eğer kredi yetkilisi oralarda yoksa, Vatan Bilgisayar çalışanı cep telefonunuz üstünden ileti göndermenizi talep edebilir. Buna bakılırsa, göndereceğiniz ileti aşağıdaki şablona uygun olmalıdır.

VATAN (boşluk) T.C. Kimlik Numarası (Boşluk) Alacağınız ürünün fiyatı.

Yukarıdaki şablona uygun şekilde 8444’e göndereceğiniz ileti sonrasında, Odeabank sizlere dakikalar içinde bir ön onay verecektir. Eğer, ön onay alamazsanız, size kredi çıkmayacak anlama gelir ve başka bir alternatif bulabilme çabalarına girebilirsiniz sadece ön onay alırsanız; hem de birkaç dakika içinde bir de telefon alırsınız. Bu telefon, Odeabank satın alan hizmetlerinden gelir ve görüşmeye uzaktan başlayabilir, başvurunuzu uzaktan yapabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank kredi başvurusunu gerçekleştirebilmeniz için alacağınız ürünün fiyatının 600 TL ve üstü olması şarttır. 600 TL ve altı için, Odeabank Vatan Bilgisayar kredisini herhangi bir şekilde kullanamazsınız. Vatan Bilgisayar’da bu sebepten ürününüzü bir halde, 600 TL’ye tamamlamaya çaba edebilir, isterseniz ikinci bir ürün de alabilirsiniz.

Odeabank satın alan hizmetleri ile yapacağınız görüşmede, kredi durumunuz “pozitif yönde” işlendikten ve siz de bu duruma onay verdikten derhal sonrasında, yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey ürünlerinizle kasaya gitmektir. Odeabank, Vatan Bilgisayar sistemlerine esasen istediğiniz tutarı göndermiştir ve işlemleriniz tamamıyla uzaktan tamamlanmıştır. Arzu ettiğiniz ürünleri, paranız değerinde alıp mağazadan çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi için ödemelerinizi ise gene herhangi bir Odeabank ATM’sinden veya şubelerinden her ay yapabilirsiniz. Bunun için Vatan bilgisayar mağazalarına gitmenize gerek kalmamıştır ve Türkiye’nin her tarafındaki herhangi bir ATM de, IBAN numarasını biliyorsanız, ödemenizi alabilmektedir. Bunu, tamamıyla bir kredi ödemesi şeklinde düşünebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Hesaplama

Gelelim, kredinin faiz oranlarına ve hesaplama yöntemlerine. Bu durum birazcık çetrefilli bir hale denk geliyor zira Vatan Bilgisayar 2017 senesinde Odeabank kredisinin faiz oranlarını hemen hemen bildirmemiş.

Herhangi bir Odeabank şubesine giderek faiz oranları hakkında detaylı data alabilmeniz mümkün sadece, geçtiğimiz yıl Odeabank; Vatan Bilgisayar üstünden ürün alıp kredi kullanmak isteyen her insana, 2500 TL’ye kadar dosya masrafsız ve geniş vadelerle kredi sunmuştu.

Faiz oranı ise %1,20 türevindeydi. Bu yıl da, bu şekilde bir faiz oranının geleceğini varsaydığımızda, mesela almak istediğiniz bir telefon 1000 TL değerindeyse, 1200 TL ödemiş olacaksınız anlama gelir.

1200 TL’yi taksitlere böldüğümüzde ise mesela 12 aylık bir vadede aylık 100 TL ile telefonunuza haiz olacaksınız anlamına gelir. Faiz oranı muhtemelen meblağ arttıkça düşecek sadece vade arttıkça; artış gösterebilecektir. Bu sebepten, 2500 TL’ye kadar yapacağınız Vatan Bilgisayar Odeabank kredi kullanımlarında kişiye hususi teklifler bekleyebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Faizleri

2500 TL ve üstü bir ürün aldığınızda ise muhtemelen tarafınıza 100 TL’den birazcık daha çok dosya harcaması tutarı eklenebilir. Bu tutarı da düşündüğümüzde, mesela 3000 TL’lik bir ürün aldığınızda, 3600 TL’yi faiz oranlarıyla ödemek zorunda kalıp, ek olarak 100 TL; doğrusu toplamda 3700 TL’lik bir kredi ödemesi yapmanız gerekecektir.

Her şeye karşın Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi ürünü alımının; kredi kartı olmaksızın yapılabilecek güvenli ve rahat bir işlem olduğu söylenebilir.

Vatan Bilgisayarın Hangi Şubelerinde Odeabank Var?

Vatan Bilgisayar mağazalarının derhal hepsinde, bir Odeabank şubesine rastlayabilirsiniz sadece yukarıda da belirttiğimiz suretiyle, rastlayamadığınız vakitlerde; direkt olarak Vatan Bilgisayar personeliyle görüşüp Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi ürününe uzaktan müracaat yapabilmeniz mümkün oluyor.

Vatan Bilgisayar mağazalarından, düşük faiz ve yüksek vade oranlarıyla alabileceğiniz bu teknolojik ürün kredisinin ödemesini ise her ay Odeabank tarafına gerçekleştiriyorsunuz.

Öteki mağazalara nazaran, daha düşük bir faiz oranı ve daha yüksek vade seçenekleri ile verilen bu krediye başvurunuzu yapmak için derhal Vatan Bilgisayar mağazalarına gidebilir ve ürününüzü seçip, personel ile görüşebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredi Kartsız Taksit 2018

Vatan Computer’dan alacağınız ürünlerde Odeabank kredisi çekerek kredi kartsız taksit yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanmadan taksitli alışveriş yapmanın keyfini vatan kredi kullanarak çıkarabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here