Ana sayfa Bankalar Yapı Kredi 72 Ay Yapılandırma

Yapı Kredi 72 Ay Yapılandırma

584
0

Yasal bir yaptırımla karşılaşmadan ödeme güçlüğü çektiğiniz kredi borçlarınızdan kurtulmayı düşünüyorsanız, Yapı Kredi 72 ay yapılandırma işlemlerine müracaat edebilirsiniz.

Hem kredi kartı borçlarınız, hem de mevcut kredi borç bakiyeniz için başvuruda bulunabileceğiniz Yapı Kredi yapılandırma fırsatı, güncel faiz oranlarını ve 72 aya varan vade seçeneklerini değerlendirerek daha iyi koşullarda ödeme yapabilmenizi sağlar. Uygun faiz oranları üstünden toplam borçlarınızı taksitlendirerek avantajlı bir konuma geçebilirsiniz.

Yapı Kredi 72 Ay Kredi Kartı Yapılandırma

Kredi kartı ürününe dair borcu olan ve borç miktarını 90 gün süreyle ödeyemeyen kişinin kartı kullanıma kapatılır.(Ek olarak Bkz: Kredi Kartı Borcu Avukata Düşerse Ne Olur?) Derhal arkasından borçlarını ödemeye teşvik etmek amacıyla öteki banka hesaplarındaki parasına bloke konulur. Bu da kişinin borcunu ödemesi için kafi olmaz ise kara sıralama kaydı yapılarak, öteki bankalardan da kredi kartı alabilmesine engel olunur.

Tüm bu olumsuzluklardan uzak kalmak istiyorsanız, asgari tutarını ödemekte güçlük çektiğiniz kart ürünleriniz için Yapı Kredi 72 ay kredi kartı yapılandırma imkânından faydalanabilirsiniz. 444 0 444 numaralı Yapı Kredi telefon bankacılığı ve bankanın tüm şubelerinden kredi kartı borçları yapılandırılabilmektedir.

Borçlarınızın taksitlendirilmesiyle beraber bankanın tekrardan faiz işletebileceği söz konusuyken, Yapı Kredi 72 ay kredi kartı yapılandırma yardımıyla tüm kart borçlarınızdan tek seferde kurtulabilmenizde mümkündür.

Yapı Kredi 72 Ay Kredi Yapılandırma

Kredi borçlarınızı sorunsuz ödemeniz size iki türlü avantaj elde edecektir. Bunlardan ilki her tülü kredi başvurunuzda önünüze konabilecek olan notunuzun yüksek olması, diğeri ise zamanında ödediğiniz taksitlerinizin ileride yaşayabileceğiniz finansal sıkıntılara yol açmamasıdır.

Sadece kredi borçlarınızı sorunsuz ödemek istediğiniz halde bazen taksitlerinizi ödemekte güçlük çektiğiniz dönemler olabilir. Bu şekilde dönemlerde minik önlemler alarak, ileride finansal bir kriz yaşamanıza engel olabilirsiniz.

Bu önlemlerden birisi de Yapı Kredi 72 ay kredi yapılandırma fırsatından yararlanmaktır. Daha ilkin kullanmış olduğunuz kredinizin güncel Yapı Kredi faiz oranları ile tekrardan yapılandırılmasını istiyorsanız, 72 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi 72 Ay Yapılandırma Iyi mi Yapılır?

Yapı Kredi 72 ay yapılandırma işleminden yararlanabilmek için ilk olarak bankanın herhangi bir şubesine giderek, bireysel alan kişi temsilcisine kart ödemesinde zorlandığınızı ve bu yüzden yapılandırma yapmak istediğinizi iletmelisiniz.

Talebinizin arkasından sizin için ön kayıt oluşturan alan kişi temsilcisi, bankanın genel müdürlüğüne bu müracaatınızı iletmektedir. Peşinden seçtiğiniz vade sayısına ve bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı üstünden ileride ödeme problemi yaşayıp yaşamayacağınız değerlendirilmektedir.

Değerlendirme sonrasında genel müdürlükten aranarak ya da bankanın SMS kanalıyla bilgilendirilerek, başvurunuzun pozitif ya da negatif sonucu tarafınıza iletilmektedir. Başvurunun pozitif olmasıyla beraber lüzumlu evrakları tekrardan şubeye giderek teslim edebilir ve hazırlanan Yapı Kredi 72 ay yapılandırmasözleşmesini imzalayarak, mevcut kredi kartı borçlarınızı ya da kredi kullanım tutarınızı yapılandırabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here