Ana sayfa Bankalar Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

782
0

Yapı Kredi Bankası, Worldcard kullanan müşterilerine limit arttırma mevzusunda oldukça süratli ve ergonomik yöntemler sunmaktadır. Bilhassa alan kişi limiti isminde olan hizmet yardımıyla tek bir limit belirlenerek, tüm kredi kartlarının limitlerini yönetebilmek Yapı Kredi Bankası’nın müşterilerine oldukça büyük avantaj sağlamaktadır.

Alışveriş tutkunlarının çoğunlukla yararlandığı alan kişi limiti, kişinin limiti dâhilinde özgürce harcama yapabilmesini sağlamaktadır. Peki, birden fazla kartı olmayan müşteriler kart limitlerini iyi mi arttırabilirler?

Yapı Kredi Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Yapı Kredi Bankası’na ilişkin olan World Kartınızın limiti yettiğinde ister yurtiçinden, isterseniz de yurtdışından kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Sadece limitiniz yapmak istediğiniz işlem için kafi değilse, bunun için bankanızın size sunmuş olduğu 4 bankacılık kanalından birini kullanarak limitinizi arttırmanız gereklidir.

İnternet şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Bu kanallardan ilki bankanın bireysel web şubesidir. Sisteme giriş yaptıktan sonrasında sırasıyla Kartlarım/ Kart Hizmetleri/ Limit İşlemleri adımlarını takip ederek, mesleki bilgilerinizi ve gelir belgelerinizi beyan etmelisiniz. Bu işlemlerden sonrasında istediğiniz artırımı belirterek, değerlendirme sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Telefon bankacılığı ile kredi kartı limiti yükseltme

Yapı Kredi Bankası kredi kartı limit arttırma için süratli bir çözüm yolu arıyorsanız, o halde telefon bankacılığını kullanmalısınız. 444 0 444 Yapı Kredi alan kişi hizmetlerini arayarak, limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Telefon bankacılığı sistemi üstünden işlem yapmak için de sırasıyla 1,2,1 tuşlarına basarak, kredi kartı limiti ile ilgili size en uygun seçimi yapmalısınız.

Kısa mesajla kredi kartı limiti yükseltme

Bildiri atarak limitinizin arttırılmasını talep etmenizde mümkün. Bu yöntemi kullanmak istiyorsanız, büyük harfler ile olacak şekilde LIMIT yazdıktan sonrasında kredi kartınızın son 6 hanesi ile aylık net gelirinizi yazarak SMS’i 4411’e göndermelisiniz. Kelimeler içinde boşluk bırakmayı unutmayınız. Mesela; LIMIT 456545 3000 şeklinde bir SMS oluşturmanız gereklidir.

Mesajın göndermiş olduğu cep telefonu numarasının, alan kişi detayları altında bankanın sisteminde kayıtlı olması gereklidir. Ek olarak aylık net gelir bilgisi yazılırken, herhangi bir noktalama işaretinin kullanılmaması ve bir tek tamsayı olarak girilmesi gerekmektedir.

Banka şubesinden kredi kartı limiti yükseltme

Yapı Kredi Bankası müşterisi olarak bu kanallardan hiçbirini kullanamıyorsanız limit artırım talebinizi iletmek için en yakın şubeye gitmelisiniz. Şubede tarafınızdan istenilecek olan belgeler iş/meslek bilgileriniz ile güncel gelir beyanınızdır.

Yapı Kredi Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Kredi kartınızın limitini bilmiyor ve bunu süratli bir halde öğrenmek istiyorsanız, telefon bankacılığını kullanarak limitinizin ne kadar bulunduğunu sorgulatabilirsiniz. İnternet erişiminiz var ise Yapı Kredi Bankası web şubesi üstünden de kredi kartı limitinizi görüntüleyebilirsiniz.

Kartınızın size ilk teslim edilmiş olduğu süre tarafınıza gönderilen data formunda da World Kart limitiniz yer almıştır. Öteki taraftan şubelere uğrayarak ya da ATM’leri kullanarak da kartınıza tanımlanan limitin ne kadar bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here