Ana sayfa Bankalar Yapı Kredi(Worldcard) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Yapı Kredi(Worldcard) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

629
0

Teknolojiyi müşterilerine en süratli şekilde ulaştıran bankaların başlangıcında gelen Yapı Kredi bankası üstünde kart şifresi almak için izlemeniz ihtiyaç duyulan 5 değişik adım bulunmaktadır. Yapı Kredi bankamatik kart şifresi ve Yapı Kredi kredi kartı şifresi almak için bu şekilleri sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Gizyazı Alma

Yapı Kredi bankasına ilişik olan kredi kartınızın şifresini almak için belirttiğimiz şekilleri kullanabilirsiniz. Bilhassa bankanın davet merkezi numaraları olan 444 0 444 numarası ile 0850 222 0 444 numaralı davet merkezlerine bağlanarak buradan arzu ettiğiniz zaman Yapı Kredi kredi kart şifresi alma işlemini başarı göstermiş bir halde yapabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz Yapı Kredi kredi kartınızın şifresini almak için aynı vakit Yapı Kredi bankasının en yakın şubesine giderek buradan da gizyazı alabilirsiniz. Alan kişi temsilcisine giderek buradan tek gizyazı almak istediğinizi belirtmeniz durumunda çalışanlar sizlere bu mevzuda destek olacak ve almış olduğunuz gizyazı ile beraber kredi kartınızın şifresini almış olacaksınız.

Yapı Kredi Bankamatik Kartı Gizyazı Alma

Yapı Kredi bankası üstünden bankamatik kart şifresi almak için İnternet üstünden, Mobil uygulama üstünden, ATM’lerden, Alan kişi yazışma merkezlerinden ve Şubeden olmak suretiyle 5 değişik şekilde Yapı Kredi bankası kart şifresi alma işlemini yapabilirsiniz.

Müşterilerin bu yöntem içinde en oldukça tercih etmiş olduğu gizyazı alma şekillerinin web üstünden ve mobil uygulama üstünden bulunduğunu belirtelim. Sizlerde Yapı Kredi web bankacılığı şifreniz yada mobil bankacılık şifreniz ile Yapı Kredi bankamatik kartınızın şifresini kolay yoldan alabilirsiniz.

ATM üstünden Yapı Kredi bankamatik kart şifresini almak istediğiniz vakit kartınızı takmış olduğunuz ATM üstünden Kullanıcı Müracaat işlemleri menüsüne giriş yapmanız ve burada yer edinen Yeni gizyazı alma işlemine tıklamanız kafi olacaktır.

Bu işlemi kartınız ile uyguladıktan sonrasında ATM sizlerden yeni oluşturacağınız şifreyi iki kez girmenizi isteyecek ve eşleşen bu şifrelerden sonrasında sizlerde artık ATM üstünden şifrenizi kolayca alma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Yapı Kredi Kart Şifremi Unuttum?

Yapı Kredi bankamatik kartınızın yada Yapı Kredi bankası kredi kartınızın şifresini unuttuğunuz vakit 5 değişik yöntemi de kullanarak kartlarınızın yeni şifresini alabilirsiniz. Bunun için size en uygun olan yöntemi tercih etmeniz durumunda unutmuş olduğunuz şifrenizi en kısa süre içinde almış olmuş olursunuz.

Bilhassa Yapı Kredi web bankacılığı ve mobil bankacılık üstünden işlemlerinizi daha kısa sürede yapacağınız için sizlere buradan şifrenizi almanızı öneriyoruz. Bunun haricinde 444 0 444 numara üstünden de kolay bir halde şifrenizi alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here