Ana sayfa Bankalar Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Yükseltme

701
0

Devletimizde faaliyette olan bankalar içinde en köklü geçmişe haiz olan finans kurumlarından Ziraat Bankası, müşterilerinin yetmeyen kart limitleri için çözüm bulabilmelerine destek olmaktadır.

Siz de kart limitinizin süre içinde kafi olmamaya başladığını düşünüyorsanız ya da gerçekleştirmek istediğiniz bir alışveriş işlemi için kartınızın limiti yetmiyorsa, Ziraat Bankası kredi kartı limiti yükseltme talebinde bulunabilirsiniz. Bu mevzuda mevcut limitinizin ne kadar olduğuna dair bilgilerini hangi kanallarla öğrenebileceğinizi ve kart limitinizi iyi mi arttıracağınızı yazımızda kapsamlı olarak sizlere aktardık…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limiti Iyi mi Yükseltilir?

Ziraat Bankası müşterilerinin kredi kartı limit artış başvurusunda bulunabilmesi için ATM’lerin, SMS servisinin, web bankacılığının, şubelerin ve telefon bankacılığını kullanılmasına müsaade etmektedir.

SMS ile kredi kartı limiti yükseltme

4747 SMS servisi ile Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme işlemi yapmak isteyenler, LIMIT yazarak bir boşluk bıraktıktan sonrasında söz mevzusu kartın son 6 rakamını ve arttırılması istenen limit ile aylık net geliriyazdıktan sonrasında 4747’ye SMS göndermelidir.

Aylık net gelir ile talep edilen limit içinde da bir boşluk bırakılmalıdır. Örnek: LIMIT 450745 4000 2500. Sms ile limit artışı başvurusunda aslına bakarsak banka herhangi bir ücret almıyor fakat operatörünüz bu işlem için 1 SMS tutarı kesmektedir.

İnternet bankacılığı ile kredi kartı limiti yükseltme

Ücretsiz bir şekilde Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme işlemi yapmak isteyenler ise web bankacılığını kullanabilirler. İnternet bankacılığı süratli bir limit arttırma seçeneği olsa da, bir tek web erişimi olan kişiler tarafınca kullanılabilmektedir. Bu yöntem için Ziraat Bankası web şubesine giriş yaptıktan sonrasında Kredi Kartlarım bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz.

Satın alan hizmetleri ile kredi kartı limiti yükseltme

444 00 00 numaraları Ziraat davet merkezi vesilesiyle da kart limitinizin arttırılmasını isteyebilirsiniz. Son olarak ATM’lerin ilgili bölümlerinden ya da şahsen şubelerden müracaat yaparak da, Ziraat Bankası kredi kartı limit yükseltme talebinizin iletilmesini sağlayabilirsiniz…

Ziraat Bankası Kredi Kartı Limitimi Iyi mi Öğrenebilirim?

Ziraat Bankası’na ilişkin bir kredi kartı ürününü kullanıyorsanız güncel limitinizi sorgulamak için pek fazlaca kanalı kullanabilirsiniz. Bu kanalları SMS bankacılığı, web bankacılığı, ATM’ler, satın alan hizmetleri ve şubeler olarak sıralayabiliriz. Bu şekilde bir sıralama yapmamızın sebebi ise en süratli Ziraat Bankası kredi kartı limiti öğrenme seçeneğinin SMS bankacılığı olmasıdır.

Kısa süre içinde güncel kart bilgilerini almak isteyenler KKLIMIT yazıp, boşluk karakterine bastıktan sonrasında limiti bilmek istedikleri kredi kartının son 6 rakamını yazarak ileti oluşturmalıdırlar.

Örnek olarak KKLIMIT yazıp 450745 şeklinde oluşturulan SMS, bankanın kart limit sorgulama servisi olan 4747’ye gönderilmelidir. Bankayla son 6 rakamını paylaştığınız karta dair limit bilgisi kısa süre içinde tarafınıza iletilecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here