Ana sayfa Bankalar Ziraat Bankası SMS ile Kredi Almak

Ziraat Bankası SMS ile Kredi Almak

653
0

Global dünyanın değişen düzeni içinde bankalar ve finans sektörü içinde kredi almak kolay artık daha kolay hale gelmiştir. Bankalar kendilerine SMS planlarıyla, ön kredi onayı vermektedir. Ziraat Bankası da bu mevzuya el atmış bulunmakta ve bir SMS kodu oluşturmuştur. Tüketici KredisiTaşıt Kredisi ve Konut Kredisi olarak iyi mi SMS gönderileceğini açıklamıştır. Peki Ziraat Bankası SMS ile Kredi Iyi mi Alınır? SMS Kredisi iyi mi müracaat yapılır? SMS Kredisi iyi mi gönderilir?

Ziraat Bankası SMS ile Kredi Almak

İhtiyaçlarınız için nakit meblağlara gerek duyduğunuzda bir SMS ile onay alabilirsiniz. Ziraat Bankası sistemine kayıtlı telefon numaranız ile mobil telefonunuzdan TUKETICI yazıp aralarında birer tane boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaranızı, istemiş olduğunuz kredi miktarını, planladığınız geri ödeme vadesini ve aylık net kazancınızı tuşlayarak 4747 numaralı SMS uygulamasına ileti atmanız kafi olacaktır. Cevabı en kısa sürede mobil cihazınıza SMS olarak gelecek ve ön onayınızı alacaksınız.

Mesela; TUKETICI 00000000000 20000 48 3000

şeklinde yapılabilir. Burada alacağınız onay yalnızca ön onaydır. Bankanız sizi bu müracaat sonrasında şubeye çağrı edebilir. Devamındaki işlemleri ve paranızı hesaba geçirme işlemlerinin devamını şubenizden yapacaksınız.

 

Ziraat Bankası SMS ile Taşıt Kredisi

Hayalinizde ki arabayı, motosikleti ya da kullanmak istediğiniz taşıtı almak için kredi istiyorsanız aynı şekilde; sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızdan, TASIT yazarak aralarda birer boşlukla beraber T.C. Kimlik No, miktartaksit sayısı ve net gelirinizi yazarak 4747 numaralı SMSuygulamasına ileti göndererek kredi onayınızı alabilirsiniz.

Mesela; TASIT 22222222222 30000 36 4000.

şeklinde gönderilebilir. Burada alacağınız onay yalnızca ön onaydır. Bankanız sizi bu müracaat sonrasında şubeye çağrı edebilir. Devamındaki işlemleri ve paranızı hesaba geçirme işlemlerinin devamını şubenizden yapacaksınız.

Ziraat Bankası SMS ile Konut Kredisi

Başınızı sokacak bir eve ya da hayalinizde ki bir eve ihtiyacınız var ise gene aynı şekilde bu sistemden kredi onayınızı alabilirsiniz. Sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızdan, aralarında birer boşluk bırakarak 4747 numaralı SMS uygulamasına, KONUT yazıp T.C. Kimlik numarasını, miktarıvade süresini, aylık net gelirinizi göndererek kredi onayınızı alabilirsiniz.

Mesela; TASIT 44444444444 100000 48 5000

şeklinde gönderilebilir. Burada alacağınız onay yalnızca ön onaydır. Bankanız sizi bu müracaat sonrasında şubeye çağrı edebilir. Devamındaki işlemleri ve paranızı hesaba geçirme işlemlerinin devamını şubenizden yapacaksınız.

Ziraat Bankası SMS ile Kredi Ücretlendirmesi

Ziraat Bankası SMS uygulama işlemlerinde; herhangi bir ücret almaz fakat gönderdiğiniz SMS için kayıtlı olduğunuz operatör 1 SMS tutarı almaktadır. Operatörlerde ise bu SMS tutarı değişmektedir. Eğer paketinizde desteklenen bir SMS paketi var ise bu işlem de paketinizden düşürülebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here