Ana sayfa Bankalar Ziraat Bankası(Maximum) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası(Maximum) Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

553
0

Ziraat Bankası, ülkemizdeki birçok tüketici tarafınca tercih edilen bir finans kurumudur. Bankanın müşterilerine yönelik onlarca ürünü bulunmakta ve bilhassa kredi kartı alanında tüketicilere geniş bir portföysunmaktadır.

Bu yüzden Ziraat Bankası kredi kartı şifresi iyi mi alınır merak edenler için kullanılabilecek bankacılık yayınlarını yazımızda özetledik. Bankanın kredi kartları; Ziraat Kart- Ziraat Maximum- Platin, Ziraat Genç Kart, Ziraat Kart- Klasik, Ziraat Maximum-Gold, Ziraat Maximum- Klasik, Ziraat Standart ve Gold, Ziraat Standart- Klasiktir.

Her ürünü ayrı ayrı avantajları, indirimleri ve kampanyaları bulunmaktadır. Kartından maksimum yarar sağlamak isteyen tüketiciler ise Ziraat Maximum Kredi Kartı’nı tercih etmektedirler.

Ziraat Maximum Kredi Kartı Gizyazı Alma

Şubelerden, web bankacılığından, mobil uygulamasından, web sitesinden, ATM’den ya da davet merkezinden Maximum kredi kartı başvurusu yaptığınızda, ürününüz kısa süre içinde adresinize teslim edilecektir. Hem alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz, hem de puan kazanabileceğiniz bu ürün, bütçenizi sarsmayacak faiz ve ücretlere haizdir.

Devletimizde sayıları 200.000’e yaklaşan Maximum üye müesseselerinde birbirinden cazip indirimlerden yararlanmak, kampanyalara katılmak ve tüm alışverişlerinize Maxi Puan armağan edilmesi de kartın öteki avantajları içinde yer almıştır.

Kredi Kartı Puan, Bonus ve Chip Paralar Nerelerde Kullanılır?

Müracaat sonrasında adresinize ulaşan kart ile beraber zarf içinde kullanım şifresi de gönderilmektedir. Bundan dolayı gizyazı olmadan bankanın size sunmuş olduğu hiçbir özellikten faydalanamazsınız. Peki, Ziraat Maximum kredi kartı gizyazı alma işlemleri hangi kanallarla gerçekleştirilebilir.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Şifresi Iyi mi Alınır?

Ziraat Bankası kredi kartı gizyazı alma talebinde bulunan müşterilerine 2 değişik kanal üstünden destek olmaktadır. Bunlardan ilki şubeler, diğeri ise davet merkezidir. Aslına bakarsak bireysel internet şubesi vesilesiyle da kredi kartlarıyla ilgili birçok işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Kart bilgileri incelenebilir, hesap özetine bakılabilir, dönem içi hareketler, bekleyen taksitler ve provizyondakiler görüntülenebilir, hesap kesim zamanı değiştirilebilir, ödeme talimatı, hesap bağlama, extra gönderimi ve borç ödeme şeklinde işlemler yapılabilir. Sadece kurumun web bankacılığı üstünden Maximum kredi kartı gizyazı alma işlemi gerçekleştirilemez.

Mobil uygulaması ise kredi kartı ürününe dair pek fazla işlem içermiyor. Bir tek karta EFT yapılabilmesine imkân veriyor. Bu yüzden alan kişi hizmetleri ve şubeler haricinde herhangi bir kanalı kullanarak gizyazı alma, değişiklik yapma ya da yeni bir gizyazı oluşturma işlemi yapamayacağınızı hatırlatalım…

Ziraat Bankası Şubesinden Kredi Kartı Gizyazı Alma

Maximum kartınızın şifresini unuttuysanız ya da kaybettiyseniz, en yakın şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası şubesinden kredi kartı gizyazı alma talebinizi, kurumun bireysel alan kişi temsilcilerine sıra alarak iletebilirsiniz. Temsilci, işlemlerinizi gerçekleştirilebilmesi için tarafınızdan vatandaşlık numaranızı ibraz eden bir belge (nüfus cüzdanı, yeterlik yada geçişlik) isteyecektir.

Yeni şifreniz oluşturulduktan sonrasında ATM’lerden gizyazı değişikliği yapmanızı, doğum zamanı şeklinde kolay tahmin edilebilir parolalar oluşturmamanızı, yeni şifrenizi unutmamak için bir kenara not etmemenizi, kağıda yazmamanızı ya da cep telefonunuza kaydetmemenizi tavsiye ederiz.

Ek olarak web giriş parolası yada kredi kartı şifresi şeklinde ehemmiyet arz eden kodları güvenmediğiniz kişilerle paylaşmamanızda, sizin için yararlı olacaktır.

Satın alan Hizmetleri ile Kredi Kartı Gizyazı Alma

Bankanın davet merkezi 7 gün 24 saat tüketicilerin sorularını yanıtlamak ve müşterilerin işlemlerini süratli bir halde gerçekleştirmekle göreve getirilmiştir. Bu yüzden alan kişi hizmetleri ile kredi kartı gizyazı almaişlemlerinin yapılabilmesi mümkündür.

Bunun için 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 numaralarından birini arayarak, kontakt merkezine ulaşmanız gerekmektedir. Sonrasında menü vesilesiyle Kredi Kartı kısmına ulaşarak işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Maximum kredi kartı gizyazı almaişlemleriniz esnasında zorlanırsanız, alan kişi temsilcisine bağlanarak da yardım alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here